Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 22.02.2013

Zítra čeká U-17 vyvrcholení Memoriálu Vl. Marečka

Velkou událostí pro celý pardubický fotbal je postup našeho dorosteneckého týmu U-17 mezi nejlepší čtyři týmy v prestižním Memoriálu Vlastislava Marečka. Naši hráči do vyvrcholení turnaje postoupili poté, co vyhráli svou skupinu bez ztráty bodu.


Baník Ostrava, Zbrojovka Brno, Sparta Praha… To všechno jsou kluby, které ve finálové části Memoriálu Vlastislava Marečka nebudou mít zastoupení. Kdo ale naopak nebude mezi nejlepšími scházet, to je FK Pardubice. V kategorii U-17 totiž prošli svěřenci trenéra Kovárníka bez zaváhání svou skupinou, ve které neztratili ani bod a nechali za sebou i věčného rivala FC Hradec Králové.

 

Dalšími účastníky finálové čtveřice jsou FK Teplice, Fastav Zlín a FK Příbram. O tom, kdo s kým se utká  v sobotu v Otrokovicích a ve Zlíně,  se rozhodne losem večer na schůzce zástupců účastnických týmů. V sobotu dopoledne se budou hrát semifinále na obou zmíněných místech, po obědě se střetnou nejprve poražení o 3. místo (14:00), poté je na pořadu finále (15:30), které rozhodne o vítězi Memoriálu Vlastimila Marečka  v kategorii U-17. Odpolední utkání se už budou hrát v Otrokovicích.

 

Držíme našemu celku palce, ať se mu v sobotu na moravských trávnících co nejvíc daří. I samotný postup je ale skvělým úspěchem a perfektní propagací našeho klubu.

 

 

Výsledky U-17 na Memoriálu Vlastislava Marečka

Memoriál Vl. Marečka 12.01.2013 FK Pardubice 5 : 0 FK Kolín
Memoriál Vl. Marečka 19.01.2013 FK Pardubice 2 : 0 FC Hradec Králové
Memoriál Vl. Marečka 02.02.2013 FK Meteor Praha 1 : 6 FK Pardubice
Memoriál Vl. Marečka 10.02.2013 FK Pardubice 5 : 0 FK Motorlet Praha
Memoriál Vl. Marečka 16.02.2013 Český lev Beroun 1 : 4 FK Pardubice


(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.02.2013 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více