Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 22.02.2013

Zítra čeká U-17 vyvrcholení Memoriálu Vl. Marečka

Velkou událostí pro celý pardubický fotbal je postup našeho dorosteneckého týmu U-17 mezi nejlepší čtyři týmy v prestižním Memoriálu Vlastislava Marečka. Naši hráči do vyvrcholení turnaje postoupili poté, co vyhráli svou skupinu bez ztráty bodu.


Baník Ostrava, Zbrojovka Brno, Sparta Praha… To všechno jsou kluby, které ve finálové části Memoriálu Vlastislava Marečka nebudou mít zastoupení. Kdo ale naopak nebude mezi nejlepšími scházet, to je FK Pardubice. V kategorii U-17 totiž prošli svěřenci trenéra Kovárníka bez zaváhání svou skupinou, ve které neztratili ani bod a nechali za sebou i věčného rivala FC Hradec Králové.

 

Dalšími účastníky finálové čtveřice jsou FK Teplice, Fastav Zlín a FK Příbram. O tom, kdo s kým se utká  v sobotu v Otrokovicích a ve Zlíně,  se rozhodne losem večer na schůzce zástupců účastnických týmů. V sobotu dopoledne se budou hrát semifinále na obou zmíněných místech, po obědě se střetnou nejprve poražení o 3. místo (14:00), poté je na pořadu finále (15:30), které rozhodne o vítězi Memoriálu Vlastimila Marečka  v kategorii U-17. Odpolední utkání se už budou hrát v Otrokovicích.

 

Držíme našemu celku palce, ať se mu v sobotu na moravských trávnících co nejvíc daří. I samotný postup je ale skvělým úspěchem a perfektní propagací našeho klubu.

 

 

Výsledky U-17 na Memoriálu Vlastislava Marečka

Memoriál Vl. Marečka 12.01.2013 FK Pardubice 5 : 0 FK Kolín
Memoriál Vl. Marečka 19.01.2013 FK Pardubice 2 : 0 FC Hradec Králové
Memoriál Vl. Marečka 02.02.2013 FK Meteor Praha 1 : 6 FK Pardubice
Memoriál Vl. Marečka 10.02.2013 FK Pardubice 5 : 0 FK Motorlet Praha
Memoriál Vl. Marečka 16.02.2013 Český lev Beroun 1 : 4 FK Pardubice


(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.02.2013 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

VIDEO: Fanoušci se baví a těší se do Hradce!

VIDEO: Fanoušci se baví a těší se do Hradce! více

Podívejte se na magazín LIBERO č. 6

Podívejte se na magazín LIBERO č. 6 více

Reportáž ČT z utkání proti Líšni

Reportáž ČT z utkání proti Líšni více

Nominace našich hráčů do reprezentací

Nominace našich hráčů do reprezentací více