Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-17 | 24.02.2013

Skvělé! U-17 vyhrála Memoriál Vl. Marečka!

Jedinečného úspěchu, jednoho z největších v klubové historii, dosáhl v sobotu dorostenecký tým U-17. Ten se na Moravě zúčastnil vyvrcholení Memoriálu Vlastislava Marečka a v silné konkurenci celý turnaj vyhrál!


Celkem 33 dorosteneckých týmů do 17 let se zúčastnilo tohoto turnaje, který začal zápasy v šesti skupinách již na konci minulého roku a vyvrcholil v sobotu v Otrokovicích. Pardubičtí fotbalisté prošli základní skupinou bez ztráty bodu a vybojovali si jako vítěz účast mezi finálovou čtveřicí. Už to bylo úspěchem, protože před branami finálové části zůstala řada velkých klubů, jako třeba pražská Sparta, ostravský Baník, nebo i severočeské týmy Liberce a Jablonce.

 

V semifinále se náš tým střetl se Zlínem, který pořádal finálovou část. Bohužel po celé republice panovalo nefotbalové počasí (jak můžete vidět i na titulní fotografii) a tak se hrálo za ztížených podmínek, se kterými si Východočeši poradili na výbornou. Po dvou brankách Bydžovského a jedné Buluška porazili domácí 1:3.

 

Ve finále se pak střetli s Příbramí, která v semifinále rozdrtila Kladno 7:1. A i finále dokázali pardubičtí zvládnout na výbornou a po brankách Pánka (z pokutového kopu) a Markoviče zdolali příbramský dorost 1:2. Mohli tak nad hlavu zvednout trofej pro vítěze, která se bude skvěle vyjímat mezi úspěchy celého našeho klubu. Gratulujeme a k tématu se v příštích dnech ještě vrátíme.

 

Finálový turnaj Memoriálu Vlastislava Marečka

 

semifinále
FC Fastav Zlín - FK Pardubice 1:3
Branky: Chwaszcz - Bydžovský 2, Bulušek.

1. FK Příbram - SK Kladno 7:1

 

o 3. místo
FC Fastav Zlín - SK Kladno 3:0

 

finále
1.FK Příbram - FK Pardubice 1:2
Branky FK PCE: Pánek D. (p.k.), Markovič

 

Konečné pořadí

1. FK Pardubice

2. 1. FK Příbram

3. FC Fastav Zlín

4. SK Kladno

 

U17


(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.02.2013 | Zdroj fotky: www.fcfastavzlin.cz )AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Aigos - reklama

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více