Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 10.10.2022

Dorostenky v derby zvítězily vysoko 5:0

Poslední zářijovou neděli jsme přivítali v derby hráčky FC Hradce Králové. Od začátku utkání jsme udávali tempo hry my.


5. kolo 1. ligy dorostenek, 25. 9. 2022, hř. Pardubice - Dolíček


FK PARDUBICE – FC Hradec Králové ženy 5:0 (1:0)

Branky: 35. Burešová, 50. Fišerová, 62. vlastní (Uhnavá), 75. Hlaváčová, 82. Kožíšková

 

ŽK 1:0

Rozhodčí: Kánská, Strnadová, Štěpánková

 

Sestava: Smutná, Koblížková (77. Smejkalová), Fišerová, Kubištová (74. Mandelíková), Zikmundová, Burešová (65. Vrabcová), Ledvinková (46. Hladová), Vamberová (84. Pírková), Hlaváčová, Ptaszeková (61. Kožíšková),  Nechvílová (46. Melounová)

 

Martin Macháček (trenér FK Pardubice):   Na holkách bylo vidět, že hrají s chutí. Dařily se kombinace, vytvářeli jsme si příležitosti k zakončení a střely ze střední vzdálenosti těsně míjely branku Hradce. Hradecké hráčky se dostávaly na naši polovinu ojediněle a to po rychlých brejcích, hlavně po pravé straně. K jedinému vážnému ohrožení naší branky jsme hráčkám Hradce pomohli, když po rohovém kopu hlavička Nikči Ledvinkové naštěstí skončila na pravé tyči. Z velkého množství našich střel ze střední vzdálenosti se ujala krásná střela Týny Burešové a jediný gól prvního poločasu z 35. minuty znamenal poločasové vedení 1:0.

Druhý poločas jsme zahájili opět aktivně a po samostatné akci zvýšila Terka Fišerová naše vedení na 2:0. Ke třetímu gólu v hradecké síti dopomohla hostující obránkyně, když nešťastně tečovala centr z pravé strany od Anduly Kožíškové a v 62. minutě jsme již vedli 3:0. V 75. minutě zužitkovala Verča Hlaváčová přihrávku pod sebe od Anduly Kožíškové a skóre se měnilo počtvrté. O 7 minut později si obě aktérky role vyměnily a Andula Kožíšková uzavřela skóre v povedeném derby na 5:0.

Holky zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon, hrály s chutí, fotbalem se bavily a výsledek je naprosto zasloužený. Soupeři děkujeme za férovou hru.


(Autor: Martin Macháček | Datum: 10.10.2022 | Zdroj fotky: Martin Plíšek )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více