Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 03.03.2013

Příprava U-15 s Olympií HK U-16

V předposledním přípravném utkání před zahájením jarní části soutěže jsme prohráli s o rok starším protivníkem Olympie HK.


FK PARDUBICE – OLYMPIA HK U16 0:2 (0:1)                     hráno 2x40 min.

Sestava: Šmíd (41. Bartaloš) – Zelenka (25. Jantovský), Jirka, Jančura (56. Zelenka) – Kutnyj (25. Panchártek), Černohorský, Vávra (56. Ptáček), Ptáček (25. Zelinka), Švec (56. Kutnyj) – Jirásek (25. Fejl), Barbarič (41. Jirásek).

 

Utkání jsme začali s až moc velkým respektem k fyzicky zdatnějšímu protivníkovi, který hned v 5. min. otevřel pěknou střelou za vápnem skóre. Postupně jsme se osmělili, ale hra se v první půli odehrávala převážně mezi vápny, s minimem šancí na obou stranách. Náš herní projev se zlepšil ve druhé půli, měli jsme herní převahu, ale několik šancí jsme neproměnili. Soupeř nás pak chvíli před koncem z brejku potrestal podruhé. V obranné činnosti děláme stále mnoho chyb a jsme za to gólově trestáni, naopak potřebujeme až příliš mnoho šancí na vstřelení branky. Pochvala za zlepšený výkon ve druhé půli, ale máme před sebou stále mnoho práce.


(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 03.03.2013 | Zdroj fotky: redakce )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Aigos - reklama

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více