Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 03.03.2013

Příprava U-15 s Olympií HK U-16

V předposledním přípravném utkání před zahájením jarní části soutěže jsme prohráli s o rok starším protivníkem Olympie HK.


FK PARDUBICE – OLYMPIA HK U16 0:2 (0:1)                     hráno 2x40 min.

Sestava: Šmíd (41. Bartaloš) – Zelenka (25. Jantovský), Jirka, Jančura (56. Zelenka) – Kutnyj (25. Panchártek), Černohorský, Vávra (56. Ptáček), Ptáček (25. Zelinka), Švec (56. Kutnyj) – Jirásek (25. Fejl), Barbarič (41. Jirásek).

 

Utkání jsme začali s až moc velkým respektem k fyzicky zdatnějšímu protivníkovi, který hned v 5. min. otevřel pěknou střelou za vápnem skóre. Postupně jsme se osmělili, ale hra se v první půli odehrávala převážně mezi vápny, s minimem šancí na obou stranách. Náš herní projev se zlepšil ve druhé půli, měli jsme herní převahu, ale několik šancí jsme neproměnili. Soupeř nás pak chvíli před koncem z brejku potrestal podruhé. V obranné činnosti děláme stále mnoho chyb a jsme za to gólově trestáni, naopak potřebujeme až příliš mnoho šancí na vstřelení branky. Pochvala za zlepšený výkon ve druhé půli, ale máme před sebou stále mnoho práce.


(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 03.03.2013 | Zdroj fotky: redakce )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Farmet

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek

Fanoušci nám pomohou Hradec porazit, doufá Jan Prosek více

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku

LIBERO: vzpomínka na Ladislava Procházku více

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou

Rozhovor ČRo Pardubice s Kateřinou Urbancovou více

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali

Gól v derby nepadl, soupeři brankáře nepřekonali více