Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 18.11.2022

Dorostenky přišly v závěru utkání o bod na Spartě, Teplice doma rozstřílely

Prvního října jsme sahali po bodu proti pražské Spartě, následovala reprezentační přestávka a v polovině října jsme na domácím hřišti rozstřílely Teplice, i když se výsledek nerodil hladce.


6. kolo 1. ligy dorostenek, 1. 10. 2022, hř. Praha - Prosek


AC Sparta Praha fotbal - FK PARDUBICE 1:0 (0:0)
Branky: 82. Hoffmann

ŽK 0:2
Rozhodčí: Hasíková, Kánská, Strnadová

Sestava: Smutná - Kubištová, Smejkalová, Fišerová, Zikmundová, Burešová (81. Ledvinková), Koblížková (84. Ptaszeková), Vamberová (46. Friedrichová), Hlaváčová, Nechvílová (84. Vrabcová), Kožíšková (46. Melounová)

Martin Macháček (trenér FK Pardubice): První říjnovou sobotu jsme zajížděli do Prahy k utkání se Spartou. Do utkání jsme vstoupili odvážně. Neuběhla ani minuta hry a Maruška Koblížková, po rychlém přechodu z naší poloviny, střílí z velkého vápna vedle pravé tyče. Sparťanky se dostaly k prvnímu vážnějšímu zakončení v 7. minutě, ale střela z 16 metrů podél vybíhající Ádi Smutné skončila těsně vedle. Ve 12. minutě Sparta trefuje střelou z vápna břevno. V následující minutě, po naší kostrbaté rozehře, vytáhla Áďa Smutná první skvělý zákrok, čímž odstartovala svůj vynikající výkon v brance. Ve 23. minutě jsme ohrozili branku Sparty my, když Míša Nechvílová vysunula Andulu Kožíškovou, která ve velkém vápně těsně přestřeluje. O dvě minuty později se opakuje podobná akce, tentokrát dostává Andula krásnou přihrávku od Verči Hlaváčové, ale první dotek se nepovedl, a tak míč odskakuje k domácí brankařce. Ve 29. minutě po rychlém přechodu vysouvá opět Míša Nechvílová Verču Hlaváčovou, ale pozorná Kožuriková v brance Sparty včasným vyběhnutím naši akci likviduje. V závěru 1. poločasu jsme přečkali sérii 3 rohů a v poslední minutě se zrodila naše největší šance, když Míša Nechvílová opět vysunuje milimetrově přesnou přihrávkou za obranu Verču Hlaváčovou, ale její střelu k levé tyči Kožuriková vyráží na roh. Zahrávaný roh Májou Zikmundovou byl opětovně odvrácen na roh, ale ten už nás rozhodčí rozehrát nenechala.
Druhý poločas jsme začali také aktivně a první dvě minuty se odehrály na polovině Sparty. Po rohovém kopu jsme se dostali k zakončení, ale nepříliš razantní střelu z vápna od Verči Hlaváčové končí v náruči sparťanské brankařky. Ve 49. minutě střílí ve vápně z levé strany hráčka Sparty těsně vedle pravé tyče. V rozmezí dalších dvou minut nás podržela třemi excelentními zákroky Áďa Smutná. Od 55. minuty nás Sparta pustila jen zřídka z vlastní poloviny. Zaměřili jsme se víc na bránění v bloku. To se převážně dařilo a šance, do kterých se sparťanky dostaly, skvělými zákroky pochytala Áďa Smutná. O osudu utkání rozhodla až 82. minuta, kdy jsme nepohlídali jediný náběh, který zajistil domácím tři body. 
Byli jsme 8 minut od zisku bodu, pro který jsme si na Spartu přijeli. Holky zaslouží obrovskou pochvalu za předvedený výkon. Obzvláště je potřeba vyzdvihnout excelentní představení Ádi Smutné v naší brance.

 

 

7. kolo 1. ligy dorostenek, 15. 10. 2022, hř. Pardubice - Dolíček

FK PARDUBICE – FK Teplice fotbal 9:0 (3:0)
Branky: 4., 18. Ledvinková, 39. Zikmundová, 58. A.Kožíšková, 64. Fišerová, 77., 85. Melounová, 78., 81. Hlaváčová

Bez karet.
Rozhodčí: Soukupová, Štěpánková, Cempírek

Sestava: Smutná (25. Müllerová) - Kubištová, Mandelíková, Friedrichová, Chlupáčová (46. Vamberová) - Burešová (46. Fišerová), Vrabcová, Hladová (46. Hlaváčová), Ledvinková (46. Kožíšková), Zikmundová - Ptaszeková (46. Melounová)
             
Martin Macháček (trenér FK Pardubice): Po reprezentační přestávce jsme přivítali na domácím hřišti hráčky FK Teplice, momentálně uzavírající ligovou tabulku. I když výsledek 9:0 je jednoznačný, celkový projev byl utrápený a mrzí nás řada dalších neproměněných šancí, obzvláště ve druhém poločase.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.11.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více