Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy A | 22.11.2022

Pohárový postup s vykřičníkem

Zápas dvou diametrálně odlišných poločasů byl k vidění na umělé trávě v Uhříněvsi, kde nakonec naše ženy ubojovaly postup do dalšího kola pohárové soutěže.


2. kolo Poháru žen FAČR, 17. 11. 2022 hř. Praha - Uhříněves, UMT

 

DFK Bohemians 1905 - FK PARDUBICE 4:5 (0:5)

Branky: 48. Dobrevová, 51., 56., 85. Šuleková - 8. Ninczová, 17. Neradová, 24., 42. Solničková, 25. Matějková

 
Sestava: Mikulecká - Matějková, Holcová (58. Macháčková), Kupková, Němcová - Solničková (66. Zikmundová), Neradová, Novotná - Hýlová (66. Krejčí), Ninczová, Kružíková (23. Minářová)
 
ŽK 3:0
Rozhodčí: Janšta, Pazderský, Morávek
 
Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Jako den a noc... tak by se dal charakterizovat náš výkon v prvním a ve druhém poločase pohárového zápasu. 
Zatímco první poločas se vyvíjel velice slibně a naše hráčky, hrající s velkou chutí, doslova deklasovaly domácí "Bohemačky", tak druhá půlka byla naprostým opakem. Zřejmě uspokojení z jasného průběhu hry zapříčinilo náš naprostý herní výpadek a zdramatizování zápasu až do posledního hvizdu rozhodčího. Ze stavu 0:5 dokázaly domácí hráčky stáhnout až na 4:5....
Kromě totálního výpadku ve druhé půlce nás také mrzí zranění Denči Neradové, která odnesla tvrdou hru domácích velmi pochroumaným kotníkem a podzimní část pro ni již skončila. Přejeme brzké uzdravení.
 
V dalším kole pohárové soutěže žen budeme již tuto sobotu hostit na umělé trávě v Ohrazenici od 15:00 velké favoritky na zisk trofeje - fotbalistky pražské Sparty.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.11.2022 | Zdroj fotky: Pavel Jiřík ml. )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis

Co řekl Radoslav Kováč po utkání s Teplicemi?

Co řekl Radoslav Kováč po utkání s Teplicemi? více

Ve druhém utkání Tipsport ligy jsme remizovali s Teplicemi

Ve druhém utkání Tipsport ligy jsme remizovali s Teplicemi více

Kluci mají týmového ducha, říká trenér U16 Jan Ovčačík

Kluci mají týmového ducha, říká trenér U16 Jan Ovčačík více

Výhra pardubického dorostu na prestižním halovém turnaji

Výhra pardubického dorostu na prestižním halovém turnaji více