Ženy A | 22.11.2022

Pohárový postup s vykřičníkem

Zápas dvou diametrálně odlišných poločasů byl k vidění na umělé trávě v Uhříněvsi, kde nakonec naše ženy ubojovaly postup do dalšího kola pohárové soutěže.

2. kolo Poháru žen FAČR, 17. 11. 2022 hř. Praha - Uhříněves, UMT

DFK Bohemians 1905 - FK PARDUBICE 4:5 (0:5)

Branky: 48. Dobrevová, 51., 56., 85. Šuleková - 8. Ninczová, 17. Neradová, 24., 42. Solničková, 25. Matějková

Sestava: Mikulecká - Matějková, Holcová (58. Macháčková), Kupková, Němcová - Solničková (66. Zikmundová), Neradová, Novotná - Hýlová (66. Krejčí), Ninczová, Kružíková (23. Minářová)

ŽK 3:0
Rozhodčí: Janšta, Pazderský, Morávek

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Jako den a noc... tak by se dal charakterizovat náš výkon v prvním a ve druhém poločase pohárového zápasu.
Zatímco první poločas se vyvíjel velice slibně a naše hráčky, hrající s velkou chutí, doslova deklasovaly domácí "Bohemačky", tak druhá půlka byla naprostým opakem. Zřejmě uspokojení z jasného průběhu hry zapříčinilo náš naprostý herní výpadek a zdramatizování zápasu až do posledního hvizdu rozhodčího. Ze stavu 0:5 dokázaly domácí hráčky stáhnout až na 4:5....
Kromě totálního výpadku ve druhé půlce nás také mrzí zranění Denči Neradové, která odnesla tvrdou hru domácích velmi pochroumaným kotníkem a podzimní část pro ni již skončila. Přejeme brzké uzdravení.

V dalším kole pohárové soutěže žen budeme již tuto sobotu hostit na umělé trávě v Ohrazenici od 15:00 velké favoritky na zisk trofeje - fotbalistky pražské Sparty.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.11.2022 | Zdroj fotky: Pavel Jiřík ml. )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj