Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

A-tým | 24.11.2022

Huf a Míka jsou zpátky, s týmem se připravuje hlinecký Kapanga

V tomto týdnu začnou pro pardubický tým boje v Tipsport lize a do tréninkového procesu se již zapojili dva navrátilci z hostování: David Huf a Václav Míka. Na Vinici se připravuje též jeden z hráčů úspěšného divizního FC Hlinsko.


Oba jmenovaní hráči se vrací ze své podzimní štace. David Huf působil na hostování v pražské Dukle, odkud se na Vinici definitivně vrací. Naopak Marek Červenka, který strávil stejnou formou podzimní část sezóny v Pardubicích, se již hlásil na Julisce.

 

Z nedaleké Chrudimi se vrací obránce Václav Míka, který na podzim ve druhé nejvyšší soutěži odehrál šest utkání. Hvězdné chvilky prožil v říjnové bitvě na trávníku rezervy Slavie, kdy byl autorem jediného gólu, díky kterému brala Chrudim tři body za cennou výhru.

 

Pod taktovkou trenéra Kováče se nově připravuje také 22 letý Colet Kapanga z Konga, který řadu let působí v Evropě a na podzim patřil do základní sestavy divizního FC Hlinsko. Jde o ofenzivně laděného hráče. „Sledovali jsme ho už nějaký čas, v srpnu u nás byl na dvou trénincích,“ říká sportovní ředitel klubu Vít Zavřel. „Jde o silového hráče, také rychlostně je dobře vybavený. Zajímavé je, že do Hlinska dorazil na doporučení Joela Kayamby,“ podělil se o zajímavý fakt.  

 

U všech tří je nanejvýše pravděpodobné, že je realizační tým vyšle na trávník v průběhu Tipsport ligy, která pro Pardubáky začne pátečním utkáním proti rezervě pražské Sparty.

 

dw


(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.11.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus

Co řekl Radoslav Kováč po utkání s Teplicemi?

Co řekl Radoslav Kováč po utkání s Teplicemi? více

Ve druhém utkání Tipsport ligy jsme remizovali s Teplicemi

Ve druhém utkání Tipsport ligy jsme remizovali s Teplicemi více

Kluci mají týmového ducha, říká trenér U16 Jan Ovčačík

Kluci mají týmového ducha, říká trenér U16 Jan Ovčačík více

Výhra pardubického dorostu na prestižním halovém turnaji

Výhra pardubického dorostu na prestižním halovém turnaji více