Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 30.11.2022

Co řekl Radoslav Kováč po utkání s Teplicemi?

Zimní příprava je hlavně o zkoušení hráčů před jarní částí nejvyšší soutěže. Jinak tomu není ani během zimní Tipsport ligy, ve které Pardubice mají v tabulce C po dvou zápasech 4 body. V úterý Pardubáci remizovali s Teplicemi na umělé trávě v Xaverově.


Pardubice v úterý dopoledne remizovali ve druhém utkání Tipsport ligy 2023 na hřišti v Xaverově s Teplicemi 1:1. Svěřenci trenéra Radoslava Kováče předvedli bojovný výkon, svého soupeře přestříleli, přesto ale nevyhráli. „První půle mě potěšila. V té druhé jsme zbytečně ztráceli míče a nebyli agresivní v osobních soubojích. Radost mi dělají hlavně mladí kluci. Například Šimek s Teclem zvládli zápas velmi dobře,“ pochvaluje si výkon odchovanců pardubický trenér.

 

Druhý jmenovaný byl ale nucen už v prvním poločase z utkání odstoupit. Stejný osud potkal také Adama Lupače. „Jakub Tecl má jen tržnou ránu a měl by tedy být v pořádku. Adam Lupač snad také, ale ten prý cítil lupnutí v koleni. Doufám, že to nebude nic vážného,“ vysvětluje Kováč.

 

Zápas se odehrál na umělé trávě. S tím se museli pardubičtí hráči v očích trenéra Kováče na začátku duelu srovnat. „Na umělé trávě netrénujeme, protože máme v Pardubicích výborné podmínky. Letos jsme byli jen jednou na umělce, proto jsme se s tím hlavně na začátku utkání srovnávali.“

 

Další zápas v rámci zimní Tipsport ligy odehrají Pardubáci již tento pátek. Ve třetím a závěrečném utkání se postaví na umělé trávě na Vyšehradě druholigové Vlašimi. „Není vyloženě něco, co musíme ladit. Budeme samozřejmě znovu zkoušet nějaké hráče. Chceme hlavně odehrát co nejlepší utkání,“ dodává trenér Pardubic.

 

Závěrečné vystoupení červenobílých v Tipsport lize proti Vlašimi je na programu tento pátek v 10:30 hod.

 


(Autor: Kazimír Svoboda | Datum: 30.11.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau

Certus

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více