Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 05.12.2022

Umělá tráva v Plzni nám nesvědčí

Na tento zápas nebudeme vzpomínat v dobrém, nejen kvůli zbytečné prohře, ale hlavně kvůli několika zraněním, kterými nás umělka v Plzni opět poznamenala. První poločas nedohrály Terka Fišerová (poranění kolene) a Týna Burešová (poranění ramene) a do druhého už nenastoupila ani kapitánka Maruška Koblížková (obnovené zranění kotníku).


10. kolo 1. ligy dorostenek, 5. 11. 2022, hř. Plzeň - Luční, UMT
 

VIKTORIA PLZEŇ fotbal - FK PARDUBICE 2:0 (0:0)

Branky: 66., 84. Rancová

ŽK 1:2
Rozhodčí: Strejcová, Šálková, Brzková V.

Sestava: Smutná - Zikmundová, Smejkalová, Fišerová (37. Kubištová), Friedrichová - Burešová (31. Hladová), Koblížková (46. Chlupáčová), Vamberová, Ledvinková (75. Mandelíková), Nechvílová (61. Kožíšková) - Ptaszeková (62. Melounová)
               
Martin Macháček (trenér FK Pardubice): Celý první poločas se odehrával mezi velkými vápny bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně. Náznaky ohrožení obou branek se rodily pouze po rozehraných standardních situacích. Bezbranková remíza po prvním poločase byla odrazem dění na hřišti.
Hned v úvodu 2. poločasu mířila domácí hráčka těsně nad, když Aďa Smutná byla vyběhnutá na malém vápně. Zmatky v našich rozehrávkách se kupily a zbytečně jsme se sami dostávali pod tlak. První branku jsme obdrželi po naší
nepřesné rozehrávce u velkého vápna domácích a následném rychlém brejku po naší levé straně. Centrovaný míč trefila domácí hráčka přesně a viktoriánky se ujali v 66. minutě vedení 1:0. V 76. minutě vytahuje Áďa Smutná střelu
z vápna na břevno. Druhá branka také padla po naší nepřesnosti, když se nám nepovedla rozehrávka ve středu hřiště. Domácí hráčky se po zisku míče a rychlé narážečce dostaly do vápna a střelou podél vybíhající Ádi Smutné stanovily pět minut před koncem konečný výsledek na 2:0.
V dnešním zápase rozhodly o výsledku individuální chyby, kterých jsme vyrobili více my a střelecká absence. Mnoho šancí jsme si nevytvořili a jedinou střelu na branku domácích vyslala v poslední minutě Eliška Melounová. Pro holky nebylo vůbec jednoduché dohrát takovýto zápas, ve kterém se zranily a nedohrály tři klíčové hráčky, ale všechna střídající děvčata, stejně tak jako celý tým, zaslouží pochvalu.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.12.2022 | Zdroj fotky: Viktoria Plzeň )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více