Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Profile picture

A-tým | 04.01.2023

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Jsi majitelem eFKarty, která nabízí zajímavé bonusy? Pokud ano, jsme rádi. Pokud ne, rozhodně si ji pořiďte. Jestliže to stihnete do 10. ledna, můžete získat zajímavý bonus. Neváhejte si následující informaci přečíst.


Bonusový program eFKarta nabízí jejím držitelům zajímavé možnosti, které jsme představili v polovině prosince v našem obsáhlém článku. Principem projektu je nabízet jejím držitelům zejména možnosti a zážitky, které nelze jinou cestou získat.

 

Do tohoto konceptu plně zapadá následující informace. Pro všechny držitele eFKarty, kteří si ji pořídili od spuštění prodeje do 10. ledna 2023, proběhne den po zmiňovaném datu slosování o speciální cenu: publikaci „Letní stadion a další příběhy pardubického fotbalu“. Ta je výjimečná tím, že jde o dárkovou publikaci, která je neprodejná a účast v tomto slosování je jednou z mála cest, jak je možné ji získat.  

 

K nákupu eFKarty v obou variantách (v cenách 650 a 350 Kč) budete přesměrováni z banneru pod článkem, nebo v záhlaví stránky. Představujeme vám také (již dříve prezentované) grafické zobrazení výhod tohoto projektu. Těšíme se na vaši účast v exkluzivní skupině našich fanoušků!

 

  

 cwc


(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.01.2023 | Zdroj fotky: )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem více

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček více

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus! více

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč! více