Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Profile picture

F:L | 11.01.2023

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Předprodej jednotlivých vstupenek na utkání proti Slavii (16. ledna) se blíží. A protože zájem o ně je veliký, jeví se pořízení permanentní vstupenky jako dobrá cesta, jak mít jistotu účasti (nejen) na tomto atraktivním utkání. Pro ty, kteří si již permici pořídili, nebo to v nejbližších dnech plánují, máme dobrou zprávu!


Informace, kterou pro vás dnes máme, je jednoduchá: majitelé permanentních vstupenek pro jaro 2023, kteří si je pořídili nebo pořídí nejpozději 15. ledna 2023, budou zařazeni do slosování o oficiální míč FORTUNA:LIGY podepsaný všemi hráči FK Pardubice! Losovat se budou jména všech držitelů permanentních vstupenek bez ohledu na datum, kdy si je pořídili.

 

Připomínáme, že předprodej jednotlivých vstupenek na utkání FK Pardubice – SK Slavia Praha (hraje se v sobotu 4. 2. 2023 od 18:00 hod.) bude zahájený v pondělí 16. ledna 2023 v 10:15 hod. v online předprodeji, nebo v Turistickém informačním centru Pardubice (Třída míru 60). Pro držitele eFKaret platí, že si mohou vstupenky koupit s třídenním předstihem (jen online, max. počet 2 ks na jednu eFKartu), tedy od pátku 13. ledna 2023, rovněž od 10:15 hod. (eFKarty jsou stále v prodeji zde).

 

Protože o permanentní vstupenky je velký zájem, bude počet vstupenek, které půjdou v pondělí 16. ledna do prodeje, omezený. Proto věříme, že i motivace v podobě slosování o podepsaný míč pro vás bude zajímavá!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.01.2023 | Zdroj fotky: )AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau

Certus

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem více

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček více

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus! více

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč! více