Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 28.01.2023

Jasná výhra juniorky nad Dobrovicí

V sobotním chladném dopoledni přivítala pardubická rezerva divizní celek z Dobrovice. Domácí celek šel proti tradičnímu soupeři v rámci přípravných období s pěticí hráčů A týmů a čtyřmi dorostenci. Zajímavé utkání, ve kterém to chvilkami na hřišti jiskřilo, nakonec pardubičtí dovedli do jasné výhry.


Přípravné utkání

 
FK Pardubice B - FK Dobrovice 6:1 (1:0)
 
Fakta - branky: 2. Huf, 50. Brdička, 57. a 63. Chvěja, 81. Vencl, 86. Karch - 66. Bičiště. Rozhodčí: Kvaček z Chrudimi (Štancel, Pečinka). Diváků: 60.
 
Sestava FK PCE B: Šmíd (60. Volšík) - Kirchner, Tecl, Chlumecký (20. Svoboda), Sedláček - Dostál (60. Jarkovský) - Mareš (46. Miláček), Zahradníček (70. Novák), Sychra (46. Chvěja), Lima (46. Brdička) - Huf (46. Karch).
 
Domácí do zápasu vstoupili velmi aktivně a v úvodních pět minutách si vytvořili tři velké šance včetně gólu Hufa. Hosté se však poté herně zvedli a tak první poločas skončil nejtěsnějším vedením Pardubic. Do druhé půle udělali oba celky několik změn a ty více prospěli domácím, kteří šli v 63. minutě do vedení už 4:0. Chvíli poté hosté snížili po chybě Tecla Bičištěm, ale v závěru se ještě dvakrát prosadili pardubičtí, kteří si tak připsali výhru 6:1.
 
Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " V utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. Mrzí mě, že jsme měli v každém poločase chvilkový výpadek, kdy jsme dovolili soupeři se dostat do našeho pokutového území. A určitě mě mrzí další šance, kterých jsme měli dost, ale bohužel jsme je neproměnili. Ale jinak se v zápase objevily prvky, které jsme chtěli změnit, takže z tohoto utkání vládne určitě spokojenost. "
 
 


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 28.01.2023 | Zdroj fotky: redakce FK )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více