Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 20.02.2023

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Po herně vydařeném nedělním utkání proti Zlínu začal v pondělí 20. února předprodej vstupenek na utkání proti Baníku Ostrava. Až do čtvrtka si je mohou kupovat majitelé eFKaret, poté bude pokračovat předprodej pro veřejnost.


Předprodej vstupenek na utkání 22. kola FORTUNA:LIGY FK Pardubice – FC Baník Ostrava, které se bude hrát v pardubické CFIG Areně v sobotu 4. března 2023 od 15:00 hodin, je zahájený! Jako první mají možnost zakoupit si je s třídenním předstihem majitelé eFKaret, poté bude zahájený předprodej pro veřejnost. Prodej vstupenek do sektoru hostů je v kompetenci hostujícího týmu.

 

Ceny vstupenek na utkání FK Pardubice – FC Baník Ostrava v předprodeji

Západní tribuna VIP Premium: 1980 Kč

Východní tribuna: 350 Kč

Severní a jižní tribuna: 280 Kč

 

Informace pro držitele eFKaret

Pro majitele eFKaret byl spuštěn předprodej v pondělí 20. února 2023. Na jednu eFKartu je možné přednostně zakoupit dvě vstupenky, na které lze uplatnit slevu 10% (verze Plus). Předprodej vstupenek probíhá zde. Pro vstup do přednostního prodejního systému je třeba zadat číslo své eFKarty.

 

Informace o prodeji pro veřenost

Prodej jednotlivých vstupenek bude přístupný od čtvrtka 23. února 2023 od 16:00 hodin. Předprodej vstupenek bude probíhat zde.

 

Fyzický prodej na pokladně CFIG Areny

I před utkáním proti Baníku bude probíhat fyzický předprodej vstupenek na pokladně CFIG Areny. Ta bude otevřená od pondělí 27. února do pátku 3. března 2023 v čase od 15:00 do 18:00 hodin. Do vyprodání bude možné zde zakoupit vstupenky do všech sektorů (s výjimkou sektoru hostů) a také produkty z našeho fanshopu. Kompletní nabídku našeho fanshopu najdete zde.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.02.2023 | Zdroj fotky: )AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více