Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-8 (2014) | 16.03.2013

Stříbro z České Skalice

Náš poslední halový turnaj se uskutečnil v České Skalici. Stejně jako v posledních dvou turnajích, i v České Skalici jsme skončili na stupni vítězů. Vybojovali jsme druhé místo, za domácím týmem.


První utahaný zápas z obou stran jsme vyhráli. Nutno říci, že pravidelně prospaný první zápas se nám vyhnul. Následné obléhání brány Jaroměře bylo bez úspěchu. Jaroměř vyznávala strategii totální defenziva, také jim to vyneslo hned šest turnajových bezbrankových stavů. Jeden byl bohužel i s námi. Další zápas s Třebeší byl zcela v naší režii. Proti Dvoru Králové jsme viděli vyrovnané utkání, kde se prosadili Procházka po rohovém kopu. Dle průběžných stavů bylo jasné, že Česká Skalice chce turnaj vyhrát. Nám v tomto zápase chyběl zápal a napadání, stejně jako v tom následujícím. Zápas se Skalicí jsem prohráli kvůli neobsazeným hráčům při soupeřově autovém vhazování. S následnou vysokou střelou nemohl Korunka nic dělat. S Červeným Kostelcem chyběl pohyb. Také jsme za to málem zaplatili, ovšem soupeř nastřelil pouze tyč. Poslední zápas jsme museli vyhrát, jinak bychom brali pouze bronzové medaile. Ovšem po počátečních šancích se prosadil po nádherné přihrávce Flašky Halda. A sám Flaška na konci utkání rozhodl o výhře.

Předváděli jsme dobré výkony, kombinační hra místy chyběla, ale v rámci možností nám velice pomohla. Chválím celý tým za přístup a snahu bojovat až do konce. Zejména chci pochválit obranu, která hrála s přehledem, a také Františka Korunku, jehož rozehrávky byli výborné.

 

FK Pardubice: Korunka František – Čejka Radek, Březina Vojtěch, Procházka Bořek – Flaška Jan, Medveď Marián, Kožený Filip, Halda Marek

 

Zápasy:

TJ Jiskra Hořice – FK Pardubice    1:2

(Kožený, Halda)

FK Jaroměř – FK Pardubice   0:0

 

FK Pardubice – TJ Sokol Třebeš   3:0

(Kožený, Halda, Medveď)

TJ Dvůr Králové nad Labem – FK Pardubice   0:1

(Procházka)

RSCM Rozkoš Česká Skalice – FK Pardubice   1:0

 

TJ Červený Kostelec – FK Pardubice   0:0

 

FK Pardubice – TJ Slovan Broumov    2:0

(Halda, Flaška)

 

Celkové pořadí turnaje

  1. RSCM Rozkoš Česká Skalice
  2. FK Pardubice
  3. TJ Jiskra Hořice
  4. TJ Dvůr Králové nad Labem
  5. FK Jaroměř
  6. TJ Červený Kostelec
  7. TJ Sokol Třebeš
  8. TJ Slovan Broumov

 


(Autor: Ladislav Slezák | Datum: 16.03.2013 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Aigos - reklama

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více