Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

ČFL | 18.03.2023

Bezbranková remíza juniorky s Přepeřemi

V sobotním dopoledni bylo na ohrazenické umělce k vidění hodně bojovné utkání s minimem šancí. Každý celek si svou loženku připravil, ale ani jedna brankou neskončila. Oba celky tak berou bod do vyrovnaného spodku tabulky.


18. kolo ČFL sk. B

 
FK Pardubice - FK Přepeře 0:0 (0:0)
 
 
Fakta - bez branek. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Ježek z Českého Meziříčí (Vojtěch, Koutník). Delegát: Braun z Újezdu u Sezemic. Diváků: 120.
 
Sestava FK PCE B: Budinský - Kirchner, Vencl, Řehák, Sedláček - Jeřábek - Tischler (71. Miláček), Jarkovský, Štichauer (56. Novák), Lima (87. Brdička) - Krobot.
 
 
Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " Oba dva týmy chtěly v tomto zápase jednoznačně vyhrát. Soupeř měl vynikající standardní situace, ze kterých nás hodně ohrožoval. My jsme hráli trpělivě a snažili se do organizované obrany dostat. Kolem pokutového území jsme ovšem nezachovali klid a některé situace jsme řešili zbrkle. V určitých situacích nám chyběla i technická kvalita. Mohli jsme utkání vyhrát, ale i prohrát. "


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 18.03.2023 | Zdroj fotky: redakce FK )Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více