Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 | 23.03.2013

22. kolo první ligy staršího dorostu

Po infarktovém závěru vezeme další bodík !


BOHEMIANS PRAHA 1905 – FK PARDUBICE  2:2 (0:1)

 

Bojovné utkání na UMT menších rozměrů v Šeberově začal náš tým velmi dobře a již ve 13. minutě se ujal vedení, když se trefil utěšenou střelou Štemberk po akci Špidlena. Bohužel další příležitosti již do konce prvního poločasu zvýšení vedení neznamenaly (Špidlen, Pešek, Valenta), a protože dvě šance domácích zlikvidoval dobře chytající Ptáček, odcházelo se do kabin za stavu 0:1.

 

Po přestávce domácí výrazně ožili, ale šance se rodily na obou stranách. Z naší strany hlavičku Peška zlikvidoval domácí brankář a dvakrát neuspěl v koncovce po dlouhodobém zranění do druhého poločasu nastoupivší Fusek. Když pak nádherná střela Fouska zazvonila jenom na  tyč, přišel v 70. minutě zákonitý trest, kdy po situaci silně zavánějícím postavením mimo hru vyrovnal domácí hráč Horký. Domácí ještě více přitlačili a v 80. minutě strhnul vedení na jejich stranu pěknou střelou Havel. Navíc v 83. minutě odpískal hlavní rozhodčí na upozornění pomezního arbitra ruku Peška v pokutovém území, ale domácí hráč Malina trefil z pokutového kopu jen horní tyč za Ptáčkem. Naše mužstvo nesložilo zbraně a v 93. minutě srovnal na konečných 2:2 Prokopec z pokutového kopu, který byl nařízen za sražení Fuska.

 

Vzhledem k průběhu hlavně druhého poločasu lze považovat konečnou dělbu bodů za spravedlivou.

 

Rozhodčí: Kocourek z Prahy (Hrabovský, Zelený).

Sestava FK PCE: Ptáček - Štěpán, Čáp, Pešek, Fidler - Špidlen (81. Vojíř), Fousek, Prokopec, Valenta - Štemberk, Klouček (46. Fusek).


(Autor: Josef Pohl | Datum: 23.03.2013 | Zdroj fotky: redakce )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více