Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Divize | 02.06.2013

Výborný výkon juniorky v Kutné Hoře

Pardubická juniorka zajížděla v nedělním deštivém odpoledni do Kutné Hory, jenž je na druhém místě tabulky. Na těžkém a podmáčeném terénu se ale hostům fotbalově dařilo a nakonec si odvezli cennou výhru 1:4, když hned tři branky pardubických padly po standardních situacích.


28. kolo

 

Sparta Kutná Hora - FK Pardubice B  1:4 (0:2)

 

První gól padl ve 12. minutě, kdy se po trestném kopu Buriánka trefil hlavou přesně do šibenice Fousek - 0:1. V 17. minutě zahrával rohový kop Buriánek, ve vápně si zpracoval míč Fiala a připravil pozici pro Růžičku, který propálil vše co stálo v cestě - 0:2. Poté se bojovalo ve středu hřiště, ale hostující hráči lépe kombinovali ve středu hřiště, čímž domácím neumožňovali vytvořit si šance na snížení. Naopak ve 31. minutě po rohu zachránil domácí na brankové čáře Skokan. Do šaten se tak šlo za dvoubrankového vedení hostů.

 

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí a výsledkem toho bylo snížení Wolfa ve 49. minutě, který po pasu přetlačil Novotného a v koncovce obešel Frydrycha - 1:2. Hosté však poté neproměnili slibné brejky Polákem a Janeckým. V 58. minutě po pasu Fouska a příhře Růžičky zakončoval Janecký, ale jeho pokus byl sražen na roh. Po jeho rozehrání Buriánkem na přední tyči usměrnil míč hlavou T. Kakrda, ten ještě ztečoval jeden z domácích obránců a Winter ho chytil až v brance - 1:3. V 68. minutě ve vápně Fousek připravil šanci pro Růžičku, ale jeho dělovka byla ztečována na roh. Domácí se sice v těchto chvílích snažili o korekci stavu, ale hosté pozorně bránili a kromě dvou nebezpečných centrů z pravé strany před branku je k ničemu nepustili. Naopak v 83. minutě krásnou kombinační akci po ose Fiala - T. Kakrda - Janecký zakončil posledně jmenovaný do protipohybu Wintera a upravil na konečných 1:4! Přesný výkon předvedla trojice sudích v čele se Severýnem.

 

Fakta - branky: 49. Wolf - 12. Fousek, 17. Růžička, 59. T. Kakrda, 83. Janecký. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Severýn z Prahy (Váňa, Ulrich). Delegát: Kořínek z Prahy. Diváků: 75.

 

Sestava FK PCE B: Frydrych - Novotný, Buriánek, Šejvl, Konvalina - Růžička (87. Pešek), Fiala, Fousek, Polák - Janecký, T. Kakrda (89. Křivka).

 

Jaroslav Míchal, trenér FK Pardubice B: "Na podmáčeném terénu se naši hráči podstatně lépe pohybovali a kombinovali než domácí. Právě náš pohyb dělal soupeři problémy a během úvodních 17-ti minut jsem zaslouženě vedli o dvě branky, které jsme udrželi až do přestávky. Na začátku druhé půle soupeř sice snížil, ale hru jsme měli stále pod kontrolou my a zaslouženě dotáhli zápas do vítězného konce. Přidali jsme ještě dvě branky a několik slibných akcí do gólového konce ještě nedotáhli. Pochvala pro celý kolektiv, protože všichni naši hráči odvedli maximum a soupeře na druhém místě tabulky jasně přehráli."

 

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 02.06.2013 | Zdroj fotky: René Svoboda, www.svoboda.info )Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více