Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Pohár | 17.09.2013

Pohár proti Slovácku přece jen ve středu 25. září

Pohárové utkání s prvoligovým Slováckem se blíží a to víc, než se původně čekalo. Přestože se pardubický klub snažil přeložit utkání o týden proti úřednímu termínu, řídící orgán soutěže toto nepovolil a tak se bude hrát již příští středu.


Do 3. kola Poháru České pošty se Pardubice prodraly přes dva soupeře, v prvním kole porazily Náchod a ve druhém Jablonec nad Jizerou. Obě utkání měly spoustu společných prvků - šlo o divizní soupeře, hrálo se na jejich hřištích a oba souboje skončili naší jednogólovou výhrou díky trefě ve druhém poločasu.

 

Ve 3. kole čeká FK Pardubice utkání na domácí půdě a soupeř bude atraktivní. Přijede totiž 1. FC Slovácko, v současné době devátý tým Gambrinus ligy. Termín utkání nebyl dlouho jasný, Oba kluby se dohodly, že by ho chtěly odehrát týden po úředním termínu (konkrétně 1.10.), nicméně ke schválení překladu nedošlo. Pohárové utkání FK Pardubice - 1. FC Slovácko se tedy bude hrát na stadionu Pod Vinicí 25.9.2013 od 16:30 hod.

 

Pardubičtí fanoušci si jistě pamatují dva pohárové souboje v ligovými celky z minulých let. V roce 2010 přijela na Vinici Slavia a zvítězila 1:0, o rok později dorazila Sparta, která v přímém přenosu České televize vyhrála 2:1. V obou případech ale pardubický klub zanechal ten nejlepší dojem, jeho fanoušci se rozhodně nenechali zahanbit a tribuny byly plné. V obdobnou podporu budeme věřit i v utkání, které se rychle blíží a určitě vás o něm ještě budeme informovat.

 

INFORMACE O PRODEJI VSTUPENEK

 

FK Pardubice v aktuálním ročníku Poháru České pošty

1. kolo
FK Náchod - FK Pardubice 0:1 (0:0)

2. kolo
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou - FK Pardubice 0:1 (0:0)

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.09.2013 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Kapitán poslal první gól dědovi a z výhry má radost

Kapitán poslal první gól dědovi a z výhry má radost více

Každý měl Janka Hojsíka rád, vzpomínají spoluhráči

Každý měl Janka Hojsíka rád, vzpomínají spoluhráči více

Filip Čihák přenocoval v nemocnici, už je ale s týmem

Filip Čihák přenocoval v nemocnici, už je ale s týmem více

Je špatné, že na přípravu nemáme dostatečný čas, říká Eva Šmeralová

Je špatné, že na přípravu nemáme dostatečný čas, říká Eva Šmeralová více