Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 17.09.2013

Pohár proti Slovácku přece jen ve středu 25. září

Pohárové utkání s prvoligovým Slováckem se blíží a to víc, než se původně čekalo. Přestože se pardubický klub snažil přeložit utkání o týden proti úřednímu termínu, řídící orgán soutěže toto nepovolil a tak se bude hrát již příští středu.


Do 3. kola Poháru České pošty se Pardubice prodraly přes dva soupeře, v prvním kole porazily Náchod a ve druhém Jablonec nad Jizerou. Obě utkání měly spoustu společných prvků - šlo o divizní soupeře, hrálo se na jejich hřištích a oba souboje skončili naší jednogólovou výhrou díky trefě ve druhém poločasu.

 

Ve 3. kole čeká FK Pardubice utkání na domácí půdě a soupeř bude atraktivní. Přijede totiž 1. FC Slovácko, v současné době devátý tým Gambrinus ligy. Termín utkání nebyl dlouho jasný, Oba kluby se dohodly, že by ho chtěly odehrát týden po úředním termínu (konkrétně 1.10.), nicméně ke schválení překladu nedošlo. Pohárové utkání FK Pardubice - 1. FC Slovácko se tedy bude hrát na stadionu Pod Vinicí 25.9.2013 od 16:30 hod.

 

Pardubičtí fanoušci si jistě pamatují dva pohárové souboje v ligovými celky z minulých let. V roce 2010 přijela na Vinici Slavia a zvítězila 1:0, o rok později dorazila Sparta, která v přímém přenosu České televize vyhrála 2:1. V obou případech ale pardubický klub zanechal ten nejlepší dojem, jeho fanoušci se rozhodně nenechali zahanbit a tribuny byly plné. V obdobnou podporu budeme věřit i v utkání, které se rychle blíží a určitě vás o něm ještě budeme informovat.

 

INFORMACE O PRODEJI VSTUPENEK

 

FK Pardubice v aktuálním ročníku Poháru České pošty

1. kolo
FK Náchod - FK Pardubice 0:1 (0:0)

2. kolo
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou - FK Pardubice 0:1 (0:0)

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.09.2013 | Zdroj fotky: Radek Klier )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Certus

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Chcete další autogramy našich hráčů? V pátek na AbiFestu!

Chcete další autogramy našich hráčů? V pátek na AbiFestu! více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Tischler nastoupil za U21, byl u výhry nad Ruskem

Tischler nastoupil za U21, byl u výhry nad Ruskem více