U-16 | 17.09.2013

Prohra s pražskou Slavií

V dalším kole České ligy dorostu U16 sk. A do Ohrazenic zavítala pražská Slavia, která zde zvítězila 2:4.

6. kolo

FK Pardubice U16 - SK Slavia Praha 2:4 (1:1)

Do zápasu vstoupili domácí hráči aktivně a již v 5. min. po rychlé akci Mužík otevřel skóre zápasu 1:0. Slavia poté vyrovnala hru a 26. min. i skóre. Druhý poločas však začal pro pardubický tým hrůzostrašně, když během dvou minut inkasovali dva laciné góly. Z této rány se hráči těžko dostávali. Až v 60. minutě zvedl prapor kapitán Vávra, který snížil na rozdíl jedné branky. Během deseti minut se dvakrát objevil v šancích Nikodém, ale bohužel bez úspěchu a tak přišel v 74. minutě trest ze strany hostí na konečných 2:4. Útočné utkání tak skončilo se špatným koncem pro domácí celek ve kterém vynikl Vávra.

Fakta - branky domácích: Mužík, Vávra.

Sestava FK PCE U16: Bartaloš (49. Šmíd) - Novák, Vávra, Němec, Jančura (Jantovský) - Havlena, Müller, Spěvák (57. Zelinka), Nikodém - Jirásek (49. Kutnyj), Mužík (74. Barbarič).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 17.09.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro