U-16 | 23.09.2013

Prohra U16 na jihu Čech

V dalším kole České ligy dorostu U16 sk. A zajížděli pardubičtí na jih Čech, kde se utkali s Dynamem České Budějovice.

SK Dynamo České Budějovice - FK Pardubice U16 4:1 (2:1)

Domácí hráči vstoupili do utkání sebevědomě a od úvodu hosty přehrávali. Těm se nedařila kombinace a to zejména zásluhou špatného pohybu na hřišti. Dynamo se ujalo vedení ve 25. minutě. Po první vydařené kombinaci Pardubic Spěvák za dvě minuty vyrovnal. Ale ve 30. min. z přísně nařízené penalty šli domácí opět do vedení 2:1.

Ani v druhém poločase se obraz hry nezměnil a Dynamo po tlaku přidalo další dvě branky, když hosté nebyli důrazní ve vlastním pokutovém území. Lepší výsledek mohl zajistit Barbarič, ale dvě tutovky neproměnil a tak hosté po matném výkonu zaslouženě odjeli z Budějovic bez bodu.

Branka hostů: Spěvák.

Sestava FK PCE U16: Šmíd - Dvořák (70. Jantovský), Vávra, Jirka, Novák - Švec (41. Zelinka), Spěvák (60. Černohorský), Müller, Nikodém - Jirásek (41. Barbarič), Mužík (65. Fejl).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 23.09.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice