U-16 | 05.10.2013

Výhra nad posledním celkem tabulky

V devátém kole České ligy U16 sk. A zajížděli pardubičtí na půdu posledního celku tabulky do Jablonce nad Nisou a zaslouženě zvítězili.

9. kolo

FK Baumit Jablonec - FK Pardubice U16 2:4 (1:3)

Již ve 3. minutě se ujala střela Nikodéma a náš tým šel do rychlého vedení. To však nabudilo Baumit a ten v 17. minutě vyrovnal na 1:1 po zaváhání naší obrany. Naštěstí jsme rychle odpověděli dorážkou Jiráska ve 20. min. a v 25. min. z trestného kopu zvyšoval Havlena již na 1:3. Opět se nám podařil vstup i do druhého poločasu, kdy po výborném napadání Jiráska zakončoval pohotově Havlena 1:4. V dalším průběhu utkání jsme nevyužili několik slibných příležitostí a tak domácí trestali v 68. minutě další naši chybu v obranné činnosti a upravili na konečných 2:4. V útočném zápase jsme byli lepším týmem a naše výhra je naprosto zasloužená.

Pochvala od trenérů za přístup k utkání pro celý tým.

Fakta - branky hostů25. a 41. Havlena, 3. Nikodém, 20. Jirásek.

Sestava FK PCE U16Bartaloš - Dvořák (41. Novák), Vávra, Müller, Jirka (41. Jančura) - Švec (73. Jantovský), Spěvák, Černohorský, Nikodém - Havlena (62. Mužík), Jirásek (65. Fejl).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 05.10.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )