U-16 | 18.10.2013

Jan Nikodém byl u dvou výher reprezentace

Pardubický záložník Jan Nikodém bojoval v minulých dnech v dresu reprezentační šestnáctky v Lucembursku a přímo na hřišti se podílel na dvou výhrách českého týmu.

V Lucembursku se reprezentace U-16 představila ve dvou soubojích s o rok starší domácí reprezentací a v obou případech dokázala vyhrát. V prvním utkání svěřenci trenéra Václava Černého zvítězili 3:0 a pardubický Jan Nikodém nastoupil od začátku utkání a odehrál kompletní první poločas, ve kterém český výběr vstřelil dvě branky.

Do odvetného souboje hraného ve čtvrtek večer naskočil do hry po třiceti minutách a v sestavě zůstal dalších 50 minut, během nichž český tým vstřelil dvě branky a zvítězil 2:0. Pardubický fotbalista se tak vrací z úspěšné reprezentační mise, ve svých premiérových zápasech "posbíral" dvě vítězství... Gratulujeme!!!

Lucembursko U-17 - Česká republika U-16 0:3 (0:2)