Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Klub | 13.01.2017

Členství FAČR pro rok 2017

Rok se s rokem sešel a v měsících lednu a únoru opět bude probíhat nezbytná věc pro všechny aktivní osoby fungující v českém fotbalu a to uhrazení členských příspěvků pro aktuální kalendářní rok 2017.


Ke konci roku 2016 bylo v členské databázi Fotbalové asociace České republiky lehce přes 329 000 členů a jejich počet se logicky každý rok zvyšuje. V rámci Fotbalového klubu Pardubice a.s. a FK JUNIOR Pardubice, z.s. bylo k poslednímu dni roku 2015 v našem klubu již 591 aktivních členů, kteří mají členskou kartu Alive, jenž lze aktivně využívat k mnoha výhodám, jejichž přehled je na webu: www.bytclenemsevyplati.cz

 

Zároveň je u těchto osob již možné hradit členské příspěvky na tento rok 2017. Členské poplatky jsou stejné jako v loňském roce, tedy 200,- Kč pro dospělé osoby (včetně ročníku narození 1998) a 100,- (pro mládež a seniory nad 70 let).

 

Každý člen si může členství prodloužit sám (bližší info na webu: clenství.fotbal.cz, kde se dozvíte číslo účtu a VS), ale stejně jako vloni, lze využít hromadnou platbu, když danou částku předáte sekretářovi klubu Lukáši Ouředníkovi.

 

Lukáš Ouředník k tomu říká: "V praxi to znamená, že do přelomu měsíců ledna a února je potřeba od všech hráčů v dospělých kategoriích a trenérů i funkcionářů vybrat 200,- Kč. Největší oříšek v tomto výběru zase bude předpokládám u hráčů, kteří byli, jsou a budou na omezených přestupech a hostování v jiných klubech. Je to však povinnost každého hráče, aby mohl i nadále hrát, ale my jim prostřednictvím našeho klubu ulehčíme situaci v tom, že těm co dodají poplatek uhradíme částku v hromadné platbě a budou mít zase do ledna 2018 klid. Proto se tímto obracím na všechny naše hráče, jenž jsou na hostování, aby mě kontaktovali na e-mailové adrese: ourednik@fotbalpardubice.cz, či na telefonu 724 092 917 a domluvili se na předání. Pokud však některý z těchto hráčů poplatek nedodá, může stát, že jeho členství v půlce března zanikne, hráč se stane neaktivním členem a nebude moci hrát, nebo jít na přestup, neboť ho informační systém nepustí. Poté se bude muset znovu složitě přihlásit. Proto ještě jednou opakuji, aby se mě všichni ozvali co nejdříve. Co se týče našich mládežníků (přípravky, žáci a dorostenci do ročníku narození 1998), tak za ty to klub první fázi uhradí a následně jim bude právě o částku za členství zvýšen jarní klubový příspěvek. U mládežníků, jež hostují v jiných kubech, ale jsou našimi členy je nutné poplatek dodat taktéž, nebo si ho uhradit sám na účet 369000369/0800 a jako variabilní symbol uvést své rodné číslo v celku bez lomítka. Následnou kontrolu si může každý provést na webu: is.fotbal.cz."

 

 

 Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

Generálku na start F:NL odehrajeme v Brně

Generálku na start F:NL odehrajeme v Brně více

Rozhovor s autorem vítězného gólu Martinem Šplíchalem

Rozhovor s autorem vítězného gólu Martinem Šplíchalem více

Fotbalisté měli zastoupení na vyhlášení nejlepších sportovců

Fotbalisté měli zastoupení na vyhlášení nejlepších sportovců více