Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

B-tým | 09.02.2014

Další výhra juniorky v přípravě

V sobotním odpoledni přivítal společný tým pardubické rezervy a juniorky vedoucí celek Královéhradeckého přeboru z Týniště nad Orlicí. Na ohrazenické umělce si těsnou výhru 3:2 připsali domácí.


FK Pardubice B/U21 - SK Týniště nad Orlicí 3:2 (1:1)

 

První branka padla ve čtrnácté minutě, kdy se po dobré práci Krejčího prosadil přesnou střelou z hranice šestnáctky Rydval - 1:0. Poté se bojovalo převážně ve středu hřiště, aby chvíli před pauzou hosté srovnali stav. To se po rohovém kopu prosadil přesnou hlavičkou na malém vápně trestuhodně neobsazený Hrubý - 1:1.

Do druhé půle domácí poslali druhou jedenáctku a v 50. minutě po úniku Štemberka po pravé straně a následné přihrávce se prosadil T. Jelínek - 2:1. Za dvacet minut domácí zvýšili, když se po přímém kopu Jana Růžičky uvolnil Štemberk a střelou po zemi zvýšil na 3:1. Čtyři minuty před koncem pak nechytatelnou střelou pod břevno po odraženém míči upravil na konečných 3:2 Lemfeld.

 

Fakta - branky: 14. Rydval, 50. T. Jelínek, 70. Štemberk - 42. Hrubý, 86. Lemfeld. Rozhodčí: Baracz z Lázní Bohdaneč (Drábek, Hrdý).

 

Sestava FK PCE B/U21 - 1. poločas: Čihař - Mandutz, Baldrych, Křivka, Fiedler - D. Pánek, Sůra, Hron, Vanžura - Rydval, Krejčí.

2. poločas: D. Růžička - Strouhal, Pešek, Čáp, Jiří Růžička - Jan Růžička, Portyš, Knotek (60. Klír), Vágner - Štemberk, T. Jelínek.

Tyniště n. O.: Marčišin - Tomášek, Odehnal, Voženílek, Huňák - Novák, Plašil, Vydarený, Hrubý - Lemfeld, Slezák.

 

Kamil Řezníček, trenér Pardubic: "Utkání se nám herně moc nevyvedlo. Tyniště se u nás představilo jako velice zkušené a kompaktní mužstvo a ne nadarmo je lídrem Královehradeckého krajského přeboru. Přestože jsme do každého poločasu poslali jinou jedenáctku a hráči měli jen poločasovou zátěž, chyběla mi v naší hře větší aktivita a nasazení. Těžko jsme se prosazovali proti velice dobře organizované obraně hostí. Pozdě jsme dostupovali hráče, prohrávali jsme osobní souboje a soupeři jsme nechali spoustu volného prostoru pro kombinaci. Kapitolou samou pro sebe je naše počínání při bránění standardních situacích. Hráči si musí uvědomit, že hrají kvalitní celorepublikové soutěže a s takovýmto výkonem bychom sotva uspěli. Nezbývá nám nic jiného, než na tento zápas co nejrychleji zapomenout, ale vzít si z toho poučení a dále poctivě, tvrdě a s pokorou makat v tréninkovém procesu."

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 09.02.2014 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Aigos - reklama

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více