Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 B | 03.06.2014

Prohra B dorostu ve Vysokém Mýtě

Ve Východočeském přeboru dorostu v utkání prvního s druhým pardubičtí tentokrát nestačili na s chutí hrající mužstvo Vysokého Mýta.


SK Vysoké Mýto - FK Pardubice U19 B  5:1 (2:1)

 

Začátek utkání, se stejně jako v předchozích třech duelech nesl ve znamení útočného fotbalu na úkor obran z obou stran, a tak již v 6. minutě byl stav 2:1 pro domácí. Od poloviny prvního poločasu však začali mít hráči Mýta herní převahu, která byla znatelná až do konce. Domácí tým byl lepší po všech stránkách a přehrával nás ve všech herních činnostech. Někteří naši hráči by si měli sáhnout do svědomí a uvědomit si, zda na hřišti nechali vše co v nich je. Výkonem v prvním poločase uspokojil trenéry pouze Ludvíček, který však musel pro zranění po přestávce odstoupit.
Vítězství domácích bylo tentokrát zasloužené a nezbývá než domácím pogratulovat k zisku třech bodů.   

 

Fakta - branky: Wimmer a Dostál 2, Schwab - Sokol. Rozhodčí: Libor Papáček (Miloš Zerzán st., Miloš Zerzán ml.). Bez karet. Diváků: 40.

Sestava FK PCE U19 B: Pšenička - Kantor (46. Lébl), Kaštánek, Karvánek, Šebek (46. Vladyka) - Sokol, Ludvíček (46. Panchártek), Svatoň, Zelenka (46. Fotul) - Mayer (75. Pipek), Šlégr. Dále připraven: Truhlář.

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 03.06.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Aigos - reklama

Dětský den s FK Pardubice se blíží!

Dětský den s FK Pardubice se blíží! více

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne více

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více