Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 B | 03.06.2014

Prohra B dorostu ve Vysokém Mýtě

Ve Východočeském přeboru dorostu v utkání prvního s druhým pardubičtí tentokrát nestačili na s chutí hrající mužstvo Vysokého Mýta.


SK Vysoké Mýto - FK Pardubice U19 B  5:1 (2:1)

 

Začátek utkání, se stejně jako v předchozích třech duelech nesl ve znamení útočného fotbalu na úkor obran z obou stran, a tak již v 6. minutě byl stav 2:1 pro domácí. Od poloviny prvního poločasu však začali mít hráči Mýta herní převahu, která byla znatelná až do konce. Domácí tým byl lepší po všech stránkách a přehrával nás ve všech herních činnostech. Někteří naši hráči by si měli sáhnout do svědomí a uvědomit si, zda na hřišti nechali vše co v nich je. Výkonem v prvním poločase uspokojil trenéry pouze Ludvíček, který však musel pro zranění po přestávce odstoupit.
Vítězství domácích bylo tentokrát zasloužené a nezbývá než domácím pogratulovat k zisku třech bodů.   

 

Fakta - branky: Wimmer a Dostál 2, Schwab - Sokol. Rozhodčí: Libor Papáček (Miloš Zerzán st., Miloš Zerzán ml.). Bez karet. Diváků: 40.

Sestava FK PCE U19 B: Pšenička - Kantor (46. Lébl), Kaštánek, Karvánek, Šebek (46. Vladyka) - Sokol, Ludvíček (46. Panchártek), Svatoň, Zelenka (46. Fotul) - Mayer (75. Pipek), Šlégr. Dále připraven: Truhlář.

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 03.06.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Aigos - reklama

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více