Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 B | 11.06.2014

Domácí porážka B dorostu s Náchodem


FK Pardubice U19 B - FK Náchod B 2:3 (2:2)

 

Vyrovnané utkání hrané ve velkém vedru se neslo ve stylu neproměňování vyložených gólových příležitostí na obou stranách. Již ve 14. minutě nakopnutý míč za domácí obranu Truhlář podcenil, nevyběhl a osamocený hráč hostů pohodlně zavěsil - 0:1. Ve 26. minutě Vladyka vyvezl míč z obrany až na velké vápno, jeho utěšenou střelu gólman hostí jen vyrazil a Šlégr stál na správném místě - 1:1.Ve 32. minutě se zrodila nejhezčí akce domácích, když Mayer vysunul po lajně naběhnutého Šebka, ten střílenou přihrávkou oslovil dobíhajícího Šlégra a bylo to 2:1. Ve 40. minutě však bylo vyrovnáno, když po chybě pardubických hráčů při obranné činnosti hosté pohodlně vyrovnali na poločasových 2:2.

Ve druhém poločase jako by pardubický tým zapomněl bojovnost v kabině a hosté měli rázem herně navrch. Někteří domácí hráči navíc přestali plnit herní úkoly, propadali v osobních soubojích, nereagovali na pohyb protihráčů a tak výsledkem byla vítězná branka hostů, když střelu gólman Pšenička tečoval, ale bohužel míč zapadl do branky - 2:3.

Druhé prohrané utkání v řadě trenérům ukázalo, že někteří hráči nedávají do svého výkonu patřičné nasazení o vítězství se poprat a menší herní vyspělost nahradit bojovností.

 

Fakta - branky: 26. a 32. Šlégr - 14. a 40. Panenka, 70. Klečák. Bez karet. Rozhodčí: Martin Mrkvička - Jiří Ujec, Roman Pokorný. Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Truhlář (46. Pšenička) - Kantor (46. Sokol), Kaštánek, Dvořák, Vladyka (60. Karvánek) - Lébl, Svatoň, Pipek, Šebek (46. Fotul), Šlégr, Panchártek (70. Zelenka).

 

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 11.06.2014 | Zdroj fotky: redakce )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Certus

Dětský den s FK Pardubice se blíží!

Dětský den s FK Pardubice se blíží! více

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne více

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více