Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-16 | 17.02.2015

Repre U-16: Letáček s Hufem mají zatím bod

Česká reprezentace do 16 let, ve které bojují i pardubičtí fotbalisté Jiří Letáček a David Huf, se v těchto dnech pere o body na turnaji Development Cup v Irsku. Zatím má český tým na svém kontě jeden bod za remízu s domácím týmem, když v nedělní premiéře podlehl Dánsku.


V nedělním prvním utkání se v základní sestaě trenéra Čvančary objevili oba pardubičtí hráči, duel však pro české barvy nedopadl dobře a mladí fotbalisté podlehli silnému soupeři 0:3. Pondělní odveta proti domácímu týmu už byla lepší, David Huf odehrál celé utkání a zapsal se i mezi střelce, brankář Jiří Letáček tentokrát odpočíval. "V utkání jsme byli lepší ve všech činnostech a i jsme se poměrně dobře vyrovnali s ostrovní agresivitou," popsal pro Fotbal.cz utkání trenér Aleš Čvančara.

 

"Bohužel, soupeř vyrovnal na 2:2 po obrovské chybě brankáře, který přitom do té doby chytal dobře. Každopádně v tomto utkání zahráli velmi dobře i tři nováčci, což je přesně to, co od tohoto turnaje očekávám. Přesto nás všechny mrzí, že jsme nevyhráli v normální hrací době a podlehli jsme i v penaltovém rozstřelu."

 

Další utkání na český tým čeká ve středu, kdy nastoupí proti stejně starým hráčům Rakouska.

 

Česká republika U-16 - Dánsko U-16 0:3 (0:1)
Sestava ČR: Letáček - Svoboda (41. Ondrášek), Jáša (74. Brudna), Král, Matkovič - Obdržálek (41. Holec) - Zikl (60. Stříbrský), Kubala (60. Pihrt), Šípek (60. Arzberger) - Huf (41. Žitný), Růsek. Trenér Čvančara.

 

Irsko U-16 - Česká republika U-16 2:2 (0:1), 5:3 na pen.
Branky: 47. Hamilton, 76. Ayoola - 26. Král, 53. Huf.
Sestava ČR: Gröger - Ondrášek, Holec, Král, Brudna (50. Matkovič) - Obdržálek - Stříbrský (50. Zikl), Pihrt, Arzberger (50. Šípek) - Žitný (78. Růsek), Huf. Trenér Čvančara.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.02.2015 | Zdroj fotky: redakce )AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians více

Těsná prohra rezervy v Chlumci

Těsná prohra rezervy v Chlumci více

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla více

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula více