Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-16 | 16.03.2015

David Huf skóroval a pomohl k úspěchu repre U16

Pardubický útočník chyběl o víkendu v sestavě ligového dorostu, ale blýskl se v dresu reprezentace U-16. Ta se úspěšně účastnila turnaje v Nizozemsku.


Český tým v prvních dvou zápasech porazil domácí tým 1:0 a celek USA 2:1, v obou duelech odehrál David Huf podstatnou část zápasu. Na hřiště se dostal i v posledním utkání proti Irsnku a odehrál celý duel. Navíc se dokázal zapsat mezi střelce, když už v 9. minutě otevíral skóre. Český tým vedl 2:0, Irsko ještě do poločasu ale Irsko srovnalo skóre. Ve 29. minutě z rychlého protiútoku snižoval soupeř na 2:1. "Bohužel už jsme před touto situací nestihli vystřídat Jakuba Šípka, kterému se začala motat hlava a o přestávce mu lékař naměřil teplotu," podotkl trenéra Aleš Čvančara. A o pět minut později už to bylo 2:2, ale ani z videa nebylo patrné, zda gól byl či nebyl. "Aby komplikací nebylo po celý turnaj málo, tak agresivní hru soupeře odnesl Lukáš Pihrt, kterého jsme museli střídat ve 38. minutě kvůli otřesu mozku," posteskl si Čvančara.


Ve druhém poločase se hra přelévala z jedny strany na druhou bez větších šancí. V závěrečné čtvrthodině si Irsko nakopávanými míči vytvořilo tlak před českou brankou, ale další gól už nepadl. V 70. minutě opět pro zranění musel střídat Žitný. "Kluci na turnaji předváděli pěkný fotbal a navíc ukázali, že se pro úspěch dokáží poprat a přijmout agresivní hru. Velmi dobrá zkušenost," ocenil trenér Aleš Čvančara

 

Díky nerozhodnému výsledku še česká U-16 stala vítězem tohoto turnaje. Nejen našemu hráči k úspěchu gratulujeme!!!

 

Nizozemsko "16" - Česká republika "16" - 0:1 (0:0)

Gól: 49. Růsek.
Sestava ČR: Bačkovský - Tvaroh, Burda, Král, Dudl - Sedláček - Růsek, Kubala, Šípek - Huf, Frýdek. Trenér Čvančara.

 

Česká republika "16" - USA "16" 2:1 (2:0)

Góly ČR: 32. Růsek, 38. Kubala.
Sestava ČR: Kotek - Ondrášek, Burda, Král, Matkovič – Sedláček (63. Šípek) - Pihrt (70. Tvaroh), Beňo, Žitný - Kubala (53. Frýdek), Růsek (41. Huf). Trenéři Čvančara a Petrouš.

 

Česká republika "16" - Irsko"16" 2:2 (2:2)

Góly ČR: 9. Huf, 16. Sedláček.
Sestava ČR: Bačkovský - Tvaroh, Burda, Beňo, Dudl – Sedláček – Pihrt (38. Ondrášek), Kubala, Šípek(30. Žitný, 69. Matkovič) – Frýdek, Huf. Trenéři Čvančara a Petrouš.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.03.2015 | Zdroj fotky: FB fotbalové reprezentace )Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians více

Těsná prohra rezervy v Chlumci

Těsná prohra rezervy v Chlumci více

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla více

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula více