Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 29.04.2015

Prohra U15 se Spartou Praha


FK Pardubice U15 - AC Sparta Praha 0:2 (0:2)

Sestava:
Barták - Hofman (30´Dastych), Suchochleb, Špatenka, Nemšovský - Novotný Jan, Valenta, Outrata, Solil, Hyxa  - Šimon.

Hodnocení:
"Do utkání měl soupeř lepší vstup a v úvodní desetiminutovce jsme jen díky skvělým zákrokům brankaře Bartáka odolávali jeho tlaku. Bohužel jsme ve 13 ´minutě inkasovali z přísně nařízeného pokutového kopu. V 19´minutě jsme zbytečně faulovali před naším pokutovým územím a soupeř z trestného kopu zvýšil svoje vedení. Poté jsme hru vyrovnali a rovněž my jsem si vytvořili nějaké šance, ale ta největší po Solilově střele skončila na spojnici tyče a břevna. V závěru poločasu měl ještě dvě příležitosti ke skórování Novotný, ale nepodařilo se nám vstřelit kontaktní gól. Druhý poločas jsme se snažili vstřelit kontaktní branku a utkání ještě zdramatizovat. Měli jsme více míč na svých kopačkách, soupeře jsme zatlačili na jejich polovinu, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Hosté hrozili ojediněle z brejkových situací a vzhledem k naší střelecké nemohoucnosti svoje vedení udrželi. I přes prohru musím kluky pochválit za přístup a nasazení, z chyb se musíme ponaučit a další šanci k nápravě budeme mít již tuto neděli doma proti mužstvu 1. FK Příbram." - Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice U-15.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.04.2015 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více