Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 03.05.2015

Výhra nad posledním Žižkovem


22. kolo

 

FK Viktoria Žižkov - FK Pardubice U17  0:6 (0:2)

 

V Horních Měcholupech nás čekal poslední tým tabulky. Po náročném programu jsme hráče nabádali k ostražitosti a k dobrému vstupu do utkání. Ten nám vyšel nad očekávání. Po dorážce Panchártka a úspěšném trestném kopu Mužíka byl stav 2:0 ve 14. minutě. Pardubice předvedly do pauzy ještě několik dobrých kombinací, ale v koncovce chyběl větší klid. Po přestávce měli domácí dvě příležitosti na změnu skóre, ale nedali a přišel trest v 59. minutě z hlavy Jiráska 3:0. Tato branka definitivně zlomila žižkovský odpor a naši hráči si vytvořili řadu příležitostí ovšem využili ,,jen'' tři a to 2x Mužíkem a jednou Vaškem. Utkání se dohrávalo zcela pod kontrolou pardubického celku. Pochvala pro celý tým za zodpovědný výkon.

 

Branky: Mužík 3, Jirásek, Panchártek, Vašek.

Sestava FK PCE U17: Šmíd - Šafařík, Lněnička, Vávra, Zelinka (50. Novák), Mužík, Vašek (75. Jirka), Müller, Nikodém (60. Březina) - Panchártek, Jirásek (70. Spěvák).

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 03.05.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Farmet

Statistiky B-týmu po podzimní části Fortuna ČFL

Statistiky B-týmu po podzimní části Fortuna ČFL více

Podcast č. 6, tentokrát i s videem!

Podcast č. 6, tentokrát i s videem! více

Podívejte se na 8. díl magazínu LIBERO

Podívejte se na 8. díl magazínu LIBERO více

V první přípravě roku 2020 vysoká výhra nad Živanicemi

V první přípravě roku 2020 vysoká výhra nad Živanicemi více