Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 03.05.2015

Penaltová výhra U15 nad 1. FK Příbram

Žákovský tým U-15 porazil v neděli soupeře z Příbrami 3:2 po pokutových kopech a připsal si do tabulky další důležité body.


FK Pardubice U15 - 1. FK Příbram U15 3:2 (0:2) pen. 3:1

Branka: 51. Nemšovský z pen., 65. Solil

 

Sled penalt:
soupeř 0:0 (Barták chytil), Outrata 1:0, soupeř 1:0 (Barták chytil), Novotný 2:0, soupeř 2:1, Slavík 3:1, soupeř 3:1 (břevno)

Sestava:
Blažek (67´Barták) - Suchochleb, Špatenka, Outrata, Nemšovský (57´Kvapil) - Novotný Jan, Valenta (41´Slavík), Solil, Hofman - Hyxa (36´Pekárek), Šimon (36´Sytko)

Hodnocení:
"Vstup do utkání jsem měli velice špatný. Místo toho, abychom soupeře dostali pod tlak, tak jsme již ve 2 minutě inkasovali branku z brejkové situace. I poté byl soupeř lepší, byl častěji v držení míče, lépe kombinoval a byl aktivnější. V 17 minutě jsme po rohovém kopu obdrželi druhou branku, kdy jsme nechali zcela volného hráče Příbrami, pro kterého nebyl problém zakončit. Do konce první půlky se naše hra nezvedla, i když paradoxně v závěru poločasu se k našemu útočníkovi odrazil míč, ale místo kontaktního golů, přišlo pouze slabé zakončení, které brankaři nenadělalo příliš problémů. Do druhého poločasu jsme přeskupili řady a snažili jsme se hru oživit střídajícími hráči. Druhá půle byla již z naší strany lepší a za naši aktivitu jsme byli odměněni kontaktní brankou z pokutového kopu, který proměnil Nemšovský. Tato branka nás nakopla a snažili jsme se vstřelit vyrovnávací gól, což se nám podařilo Solilem. V úplném závěru nás ještě podržel brankář Barták, který zneškodnil brankovou příležitost Příbrami. Utkání tak dospělo do penaltového rozsatřelu, který jsme tentokrát výtečně zvládli a připsali si další plusový bod. Toto vítězství je o to cennější, že přestože se zápas pro nás od začátku nevyvíjel vůbec dobře, na hráčích byla znát patrná únava z náročného programu, tak jsme nic nevypustili a silou vůle jsme utkání nakonec otočili, za což patří hráčům veliká pochvala." - Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice U-15.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.05.2015 | Zdroj fotky: )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více