Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-19 B | 17.05.2015

Výhra na hradecké Olympii


25. kolo

 

FC OLYMPIA Hradec Králové B - FK Pardubice B   1:3 (1:1)

 

Do utkání jsme vstoupili nešťastně, když ve 3. min. brankář Švadlenka odkopával míč, trefil domácího Čiháka a jeho odraz skončil v naší síti. Od tohoto okamžiku naši hráči převzali iniciativu a hra se odvíjela převážně na polovině domácích, ale několik našich slibných šancí skončilo vedle, nebo je zlikvidoval brankář domácích. Ve 29. min. unikl po levé lajně Zelenka, jeho střílený centr před branku pustil Brož a na zadní tyči dojel Karvánek 1:1. Ve 44. min. nám rozhodčí neuznal branku pro ofsajd a tak poločas skončil 1:1.

 

     V druhém poločasu naši hráči ještě víc přitlačili domácí před vlastní branku a ve 48. min. Nepivoda vyvezl míč, přihrál do běhu na lajnu Brožovi a jeho střílenou přihrávku před branku dorazil Doležal 1:2. V 60. min. si domácí vytvořili jedinou šanci, když trefili břevno a v 65. min. domácí faulovali Svatoně a trestný kop využil Kaštánek 1:3. Poslední šanci utkání měl Barbarič, když šel sám na domácího gólmana, ale netrefil branku.

 

     Naše užstvo v tomto utkání využilo své větší zkušenosti staršího ročníku, aleje třeba do dalších bojů zlepšit přihrávky a zpracování míče. Pochvala za výkon pro Karvánka, Doležala a Nepivodu.

 

Fakta - branky: 8. Čihák - 29. Karvánek, 48. Doležal, 65. Kaštánek. Rozhodčí: Tomáš Rychtár - Krotil, Junek, ŽK: 0:1 (Svatoň), ČK: 0:0, diváků: 30

 

Sestava FK PCE U19 B: Švadlenka (6. Pšenička) - Žoček (46. Kaštánek), Dvořák, Nepivoda, Karvánek - Zelenka, Stránský (77. Fejl), Svatoň, Doležal (81. Barbarič) - Buš, Brož.

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 17.05.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

Certus

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více