Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 02.06.2015

Domácí remíza U15 se Slavii Praha


FK Pardubice U15 - SK Slavia Praha U15 1:1 (1:1) pen. 3:4

Branka:  Valenta

Sled penalt:
hosté 0:1, Šimon (vedle branky) 0:1, hosté 0:2, Outrata 1:2, hosté (Barták chytil) 1:2 , Slavík 2:2, hosté 2:3, Hyxa 3:3, hosté 3:4, Dastych (brankař vyrazil) 3:4

Sestava:
Barták - Dastych, Suchochleb, Špatenka, Nemšovský (59´Slavík) - Novotný Jan, Valenta (45´Hyxa), Outrata, Solil, Hofman - Šimon.

Hodnocení:
"V předposledním mistrovském utkání jsme doma přivítali naše vrstevníky z SK Slavia Praha. Bohužel se opakoval stejný průběh utkání jako v prvním zápase v Edenu, i když brankových příležitostí nyní nebylo mnoho. První poločas byla hra vyrovnaná a převážně se bojovalo ve středu hřiště. Obě mužstva si vypracovali nějaké šance, ale finální fáze nebyl přesná. V 29. minutě jsme vstřelili vedoucí branku Valentou, po přihrávce Šimona. Bohužel jsme první poločas s tímto výsledkem nedohráli, neboť jsme, po hrubé individuální chybě, našeho bránícího hráče, dovolili Slávii vyrovnat. Druhý poločas jsme byli aktivnější a bojovnější a soupeře jsme přehrávali, ale vedoucí branku se nám vstřelit nepodařilo a tak i druhý duel v nadstavbové části dospěl do penaltového rozstřelu, kde stejně jako v Praze byla Slávia úspěšnější. Za přístup, nasazení i herní projev musím kluky pochválit." - Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice U-15.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.06.2015 | Zdroj fotky: )Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Farmet

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více