Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 25.09.2015

Po pohárové euforii v sobotu znovu na FNL!

Věříme, že středečním výkonem proti Teplicím pozvali hráči FK Pardubice své fanoušky i na sobotní utkání 8. kola Fotbalové národní ligy. V něm hostí v sobotu 26.9.2015 v tradičním čase v 10:15 hod. tým FK Varnsdorf.


 

Varnsdorf je tradičně velmi těžký protivník a nic na tom nemění ani fakt, že aktuálně se nachází až na předposlední příčce tabulky. Tým prochází na začátku sezóny krizí, možná způsobenou i tím, že přestože si vybojoval postup do Synot ligy, nemohl se do ní díky absenci vyhovujícího stadionu podívat…

 

Domácí půjdou do boje plni odhodlání po středeční výhře nad Teplicemi. "Ale určitě s hlavou v oblacích nepoletujeme," upozorňuje útočník Michal Petráň. "Máme natolik chytrý tým, že si nikdo nebude myslet, že jsme porazili Teplice a teď půjde všechno samo," řekl pro Pardubický deník. "Soustředíme se teď jenom na Varnsdorf. Potřebujeme v sobotním utkání potvrdit středeční výhru!"

 

V navázání na pohárový postup věří i trenér Krejčí. Po prohře v minulém kole v Ústí musel zvýšit na hráče hlas, ale nebylo to prý nijak dramatické. "Řekl jsem jim, že hráli dobře, mohlo to skončit 4:4, ale musíme jít víc za výhrou. Jestli nedáme pět vyložených šancí, musíme makat a vypracovat si jich sedm, osm… A pochopitelně jsme si i říkali, že fotbal se nehraje jen na krásu, ale také na góly."   

 

Dnešního soupeře jsme mohli vidět pod Vinicí letos v březnu, kdy si odvezl všechny body za výhru 1:0. A tak stále trvá neradostná série - Varnsdof je jediný tým, se kterým se ve FNL utkáváme víc jak dvě sezóny a přitom jsme ho nedokázali porazit. Jde už o sérii sedmi utkání, pokud do ní počítáme i střetnutí v letošním Tipsport Cupu. Což ovšem znamená, že je to také výzva pro pardubický tým!


(Autor: Radek Klier | Datum: 25.09.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více