Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 29.09.2015

Jeřábek a Kakrda v Sestavě kola, jeden z nich Hráčem kola!

Kromě tří bodů za sobotní výhru nad Varnsdorfem potěšila i nominace dvou hráčů FK Pardubice do Sestavy 8. kola FNL, kterou připravuje síť regionálních Deníků. A jeden z této dvojice se stal i Hráčem kola!


Konec napětí, Hráčem 8. kola FNL podle Deníků se stal Vojtěch Kakrda, který vstřelil rozhodujcí branku a po celý zápas opět odváděl kvalitní výkon. Gratulace patří ale oběma, podívejte se na kompletní složení jedenáctky nejlepších hráčů a přečtěte si, co o Hvězdě kola napsalo toto oblíbené regionální periodikum! 

 

Sestava kola


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.09.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více