Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 01.10.2015

V sobotu přijede Znojmo, porazíme ho i potřetí?

V sobotu čeká pardubický tým další domácí prověrka. Přijede 1. SC Znojmo, tým, který zatím na Vinici nedokázal získat ani bod. Obě utkání, která jsme s tímto soupeřem v domácím prostředí hráli, skončili naším vítězstvím.


foto

 

Znojmo se bude muset obejít kvůli trestu za 4 ŽK bez Libora Žondry, který v posledním vzájemném zápase dokázal pokořit pardubickou obranu. V dubnu letošního roku totiž dorazil tento soupeř na Vinici a náš tým po gólech Fuska a Kopřivy zvítězil 2:1. Ale Žondra je jen jedním z řady kvalitních hráčů, kteří oblékají dres moravského týmu. Proto jeho absence neznamená, že by naše hráče čekala lehká práce.

 

Protivník ze Znojma se od našeho postupu do druhé nejvyšší soutěže představil na Vinici dvakrát a pokaždé odešel poražen. Jarní výsledek jsme již citovali, Znojmo si ale z Vinice odneslo porážku i ve své „postupové“ sezóně 2012/2013. tehdy Pardubice zvítězily 3:1 a trochu pokazilo znojemským oslavy posunu do Gambrinus ligy… Tak věřme, že si bilanci tohoto pohledu nevylepší.

 

Pardubický obránce Vojtěch Kakrda má jasno. "Chceme se dostat do horní poloviny tabulky, doma proto vyhrávat musíme," říká střelec jedné z branek do sítě Varnsdorfu v minulém utkání. Domácí klub je aktuálně na 9. místě druholigové tabulky, soupeř je na tom o trochu lépe. Z bronzové pozice atakuje postupové pozice do nejvyšší soutěže, kam by se po rekonstrukci svého domácího stadionu již v této sezóně rád vrátil.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.10.2015 | Zdroj fotky: Zdeněk Vacek )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Top Centrum prodejna

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava!

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Statistiky týmu U-19 v sezóně 2017/2018

Statistiky týmu U-19 v sezóně 2017/2018 více