Profile picture

FNL | 01.10.2015

V sobotu přijede Znojmo, porazíme ho i potřetí?

V sobotu čeká pardubický tým další domácí prověrka. Přijede 1. SC Znojmo, tým, který zatím na Vinici nedokázal získat ani bod. Obě utkání, která jsme s tímto soupeřem v domácím prostředí hráli, skončili naším vítězstvím.


foto

 

Znojmo se bude muset obejít kvůli trestu za 4 ŽK bez Libora Žondry, který v posledním vzájemném zápase dokázal pokořit pardubickou obranu. V dubnu letošního roku totiž dorazil tento soupeř na Vinici a náš tým po gólech Fuska a Kopřivy zvítězil 2:1. Ale Žondra je jen jedním z řady kvalitních hráčů, kteří oblékají dres moravského týmu. Proto jeho absence neznamená, že by naše hráče čekala lehká práce.

 

Protivník ze Znojma se od našeho postupu do druhé nejvyšší soutěže představil na Vinici dvakrát a pokaždé odešel poražen. Jarní výsledek jsme již citovali, Znojmo si ale z Vinice odneslo porážku i ve své „postupové“ sezóně 2012/2013. tehdy Pardubice zvítězily 3:1 a trochu pokazilo znojemským oslavy posunu do Gambrinus ligy… Tak věřme, že si bilanci tohoto pohledu nevylepší.

 

Pardubický obránce Vojtěch Kakrda má jasno. "Chceme se dostat do horní poloviny tabulky, doma proto vyhrávat musíme," říká střelec jedné z branek do sítě Varnsdorfu v minulém utkání. Domácí klub je aktuálně na 9. místě druholigové tabulky, soupeř je na tom o trochu lépe. Z bronzové pozice atakuje postupové pozice do nejvyšší soutěže, kam by se po rekonstrukci svého domácího stadionu již v této sezóně rád vrátil.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.10.2015 | Zdroj fotky: Zdeněk Vacek )
Další videa:
Sestřih: Dukla Pardubice - FK Pardubice
Konec sezóny 2015/2006
Branky do budějovické sítě

Aktuality

13.10

V sobotu se sešli bývalí pardubičtí fotbalisté

V sobotu 10.10.2015 se v pardubickém penzionu Šenk sešli… více


20.08

Video: Najdi si své statistiky na našem webu!

Během krátké letní přestávky jsme pro vás připravili na… více


07.08

Klub poděkoval Jiřímu Kovárníkovi st., který vychoval mnoho fotbalistů

V rámci domácího utkání FNL proti Třinci proběhl jeden… více


18.06

Karel Levý: Fotbalista, letec, odbojář…

Někdy přinášejí pátrání po pardubické fotbalové historii… více


Certus

Předprodej permanentních vstupenek 2016/17

Předprodej permanentních vstupenek 2016/17 více

Aktualizace - Přípravná utkání A-týmu

Aktualizace - Přípravná utkání A-týmu více

Rozpis našich utkání ve FNL 2016/2017

Rozpis našich utkání ve FNL 2016/2017 více

Pavel Němeček: Kluci ukázali, že fotbal hrát umějí

Pavel Němeček: Kluci ukázali, že fotbal hrát umějí více