Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 01.10.2015

V sobotu přijede Znojmo, porazíme ho i potřetí?

V sobotu čeká pardubický tým další domácí prověrka. Přijede 1. SC Znojmo, tým, který zatím na Vinici nedokázal získat ani bod. Obě utkání, která jsme s tímto soupeřem v domácím prostředí hráli, skončili naším vítězstvím.


foto

 

Znojmo se bude muset obejít kvůli trestu za 4 ŽK bez Libora Žondry, který v posledním vzájemném zápase dokázal pokořit pardubickou obranu. V dubnu letošního roku totiž dorazil tento soupeř na Vinici a náš tým po gólech Fuska a Kopřivy zvítězil 2:1. Ale Žondra je jen jedním z řady kvalitních hráčů, kteří oblékají dres moravského týmu. Proto jeho absence neznamená, že by naše hráče čekala lehká práce.

 

Protivník ze Znojma se od našeho postupu do druhé nejvyšší soutěže představil na Vinici dvakrát a pokaždé odešel poražen. Jarní výsledek jsme již citovali, Znojmo si ale z Vinice odneslo porážku i ve své „postupové“ sezóně 2012/2013. tehdy Pardubice zvítězily 3:1 a trochu pokazilo znojemským oslavy posunu do Gambrinus ligy… Tak věřme, že si bilanci tohoto pohledu nevylepší.

 

Pardubický obránce Vojtěch Kakrda má jasno. "Chceme se dostat do horní poloviny tabulky, doma proto vyhrávat musíme," říká střelec jedné z branek do sítě Varnsdorfu v minulém utkání. Domácí klub je aktuálně na 9. místě druholigové tabulky, soupeř je na tom o trochu lépe. Z bronzové pozice atakuje postupové pozice do nejvyšší soutěže, kam by se po rekonstrukci svého domácího stadionu již v této sezóně rád vrátil.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.10.2015 | Zdroj fotky: Zdeněk Vacek )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více