Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 02.10.2015

V osmifinále MOL cupu se střetneme se Spartou!

Nejtěžšího, ale zároveň nejatraktivnějšího soupeře přisoudil našemu klubu páteční los osmifinále MOL cupu. Protivníkem pardubických fotbalistů bude AC Sparta Praha, aktuální lídr Synot ligy.


Po úspěšné cestě našeho klubu pohárovou soutěží a třech výhrách bez inkasovaného gólu jsme se ocitli mezi 16 nejlepšími týmy a páteční los nám do osmifinále postalil do cesty těžkého soupeře. Ovšem takového, aby dokázal do posledního místečka zaplnit stadion Pod Vinicí.

 

Přijede totiž pražská Sparta, kterou jsme již v poháru v roce 2011 hostili, která ale vždy dokáže přilákat do ochozů tisíce diváků. V této pokročilé části soutěže se navíc hraje dvoukolovým systémem, takže se chystá návrat pardubického fotbalu na slavný stadion na pražské Letné.

 

Oficiální termíny zápasů jsou 21.10.2015 a 4.11.2015, první utkání by se mělo hrát v Pardubicích, odveta v Praze na Letné, ovšem upozorňujeme, že se ještě nejedná o definitivní termíny, ty budou v příštích dnech tématem jednání vedení obou klubů. 

 

Čtvrtfinálové dvojece MOL cupu 2015/2016

 

FK Ústí nad Labem - Dukla Praha
Slovan Liberec - Fastav Zlín
FK Pardubice - Sparta Praha
Jiskra Rýmařov/MFK Karviná - FK Mladá Boleslav
Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň
MFK Frýdek-Místek - FK Jablonec
Hradec Králové - 1. FK Příbram
Vysočina Jihlava - Sigma Olomouc

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.10.2015 | Zdroj fotky: redakce )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více