Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 05.10.2015

Kdy na Spartu? Zatím se stále jedná!

V pátek nám los osmifinále MOL cupu přisoudil za soupeře pražskou Spartu. Informovali jsme vás o oficiálních hracích dnech, realita ale bude jiná.


Informovali jsme vás o tom, že úředními termíny pro osmifinále jsou středy 21.10. a odvety 4.11.2015. Ovšem podrobné prostudování rozpisů pražské Sparty dalo vědět, že se bude muset hrát jindy. "Liberec, Sparta a Plzeň kvůli své účasti v Evropské lize využijí náhradní termíny 28. října a 2. prosince," hlásal v závěru týdne web Fotbal.cz. Ten také potvrdil, že první utkání budou hrát Pardubice v domácím prostředí.

 

Pardubické fanoušky tedy bude zajímat především termín domácího utkání. Zatím to opravdu vypadá nejpravděpodobněji na středu 28. října, což by bylo pro fanoušky výhodné. Jde totiž o den Státního svátku a tak budou mít skvělou šanci vidět Spartu bez větších komplikací. Výkop utkání totiž bude zřejmě v 14:30 hod., což by v případně původního termínu v pracovní den nebylo z diváckého pohledu právě optimální.

 

Kromě přesných termínů pohárových zápasů se ladí i ceny vstupenek a jejich distribuce. Jisté je, že majitelé permanentních vstupenek na FNL si budou moci koupit na "svá" místa vstupenky přednostně – stejně jako tomu bylo při předchozím utkání proti Teplicím.

 

O dalších jednáních okolo pohárového utkání vás budeme informovat. 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.10.2015 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více