Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 12.10.2015

Ve Frýdku nešlo o uspokojení, říká trenér Krejčí

Sobotní utkání ve Frýdku-Místku přineslo pardubickým barvám zklamání. Bod ze hřiště soupeře se sice počítá, ale je třeba litovat toho, že náš tým přišel o vedení 3:0 a nakonec se body po remíze dělily.


„Nemám pro to vysvětlení,“ říkal po utkání zklamaný trenér Krejčí. „Neřekl bych, že šlo o uspokojení. Myslím si, že to byla spíš otázka zkušenosti, utkání šlo dohrát taktičtěji,“ vysvětloval kouč pro Pardubický deník.  

 

„Do Frýdku jsme jeli s tím, že soupeř má nůž na krku a i ten bod bychom brali. Ale teď po zápase jsme hodně zklamaní. První poločas jsme byli stoprocentně úspěšní, šance, které jsme si připravili, jsme proměnili. První i druhá branka byla pohledná i chytrá, včetně finální přihrávky,“ popsal první část utkání.  

 

Pardubáci vyhráli poločas 2:0, poté ještě přidali jednu branku. A do 75. minuty nic nenasvědčovalo tomu, že se na tříbodovém zisku něco změní. „Jenže jsme dostali nešťastný gól na přední tyči z náhodné akce. A dvě minuty na to přišel gól z trestného kopu přes zeď.“

 

Po snížení na 2:3 se domácí pokoušeli o vyrovnání a to se jim nakonec v poslední minutě podařilo. Příčina? „Po dvou slepených gólech jsme začali mít strach o výsledek. Domácí měli výškovou převahu, začali hrát dlouhé balóny, což byla voda na jeho mlýn. A nakonec vyrovnali,“ litoval Krejčí.   

 

Napravit si svou bodovou bilanci ale budou moci naši hráči už tuto sobotu. Pod Vinicí totiž v sobotu 17.10.2015 hostí v tradičním čase FC Graffin Vlašim! 


(Autor: Denikcz | Datum: 12.10.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více