Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 30.10.2015

Jiří Krejčí: Máme k soupeři respekt

Podle slov Jiřího Krejčího už tým už vypudil z hlavy vzpomínky na nedělní zápas proti Vyšehradu a soustředí se na příštího soupeře. Tím bude v sobotu 31.10.2015 od 10:15 hod. SFC Opava.


"Máme přirozený respekt ke každému soupeři, navíc Opava má ve svém kádru hráče se zajímavou fotbalovou historií," vysvětloval pro Pardubický deník před sobotním zápasem trenér Jiří Krejčí. Pardubický tým se podle jeho slov již vzpamatoval z nedělního výsledku proti Vyšehradu. "Na začátku týdne ještě na hráčích zklamání vidět bylo. Už je to ale v pořádku, teď je to pro nás historie, musíme se dívat dopředu," vysvětluje kouč.

 

V sobotu má na Vinici dorazit početná skupina opavských fans, které by měli posílit i spřízněné skupiny fanoušků z Polska. Ale pardubický trenér Jiří Krejčí věří, že jeho týmu pomohou fanoušci také a poženou jeho hráče za úspěchem. "Produkujeme atraktivní fotbal doma i venku, přijede atraktivní soupeř. Snad si fanoušci najdou cestu na stadion v hojnějším počtu, než v minulých zápasech."

 

Přijďte tedy v sobotu dopoledne podpořit naše hráče!

 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.10.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Aigos - reklama

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více