Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 03.11.2015

Kim si vysloužil potlesk, nejen za úvodní gól

MF Dnes - Předvedl možná nejlepší výkon za dobu, co je v Pardubicích. Korejský záložník Daewon Kim na sebe dosud upozorňoval hlavně pokaženými kombinacemi a „odfláknutým“ bráněním, ale v sobotu se na stadionu Pod Vinicí při výhře 2:1 nad Opavou několikrát blýskl.


V prvé řadě poslal domácí mužstvo v 19. minutě do vedení. "Jsem šťastný, že jsem dal gól," řekl 23letý fotbalista po utkání. "Áda (Adam Fousek) dostal balon a všiml jsem si, že se chystá centrovat. Takže jsem jednoduše naběhl k bráně," popisoval situaci, při níž bezpečně uklidil míč u zadní tyče do sítě.

 

Krátce po startu druhé půle mohl Kim Fouskovi jeho gólovou asistenci vrátit, když mu přesnou diagonálou přihrál míč parádně do sóla. Jenže Fousek trestuhodně minul opavskou branku.

 

"Viděl jsem ho, že běží dopředu, tak jsem mu to tam dal. Byla jen škoda, že šanci neproměnil," mrzelo Kima, který se později podílel přetaženým centrem do vápna i na Fouskově rozhodující trefě. Když v závěru střídal, publikum ho odměnilo potleskem. "Vyhráli jsme, protože jsme bojovali na sto procent. Byl to dobrý zápas, všichni jsme kmitali a dřeli v defenzivě," dodal Kim.

 


(Autor: Luděk Votava, MF Dnes | Datum: 03.11.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více