Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 09.11.2015

Pozor: Proti Spartě již od 13:00 hod.!

Jedna důležitá informace pro fanoušky, kteří se chystají na utkání FK Pardubice - AC Sparta Praha, které se koná již příští úterý na stadionu Pod Vinicí. Došlo totiž ke změně času výkopu utkání!


BOJUJEME ZA PARDUBICE, BOJUJTE S NÁMI!

Osmifinálové utkání MOL cupu 2015/2016 FK Pardubie - AC Sparta Praha bylo původně plánován na úterý 17.11.2015 s časem výkopu ve 13:30 hod. Na tento čas bylo utkání promované a tento údaj 13:30 je i uvedený na vstupenkách, které se již několik týdnů prodávají a mezi fanoušky je o ně velký zájem (info zde).

 

V minulých dnech ale přišel od vedení soutěže verdikt, že výkop bude o půl hodiny dříve, tedy již ve 13:00 hod. Upozorňujeme tedy fanoušky na tuto podstatnou změnu.   

 

Stadion Pod Vinicí bude pro diváky otevřený 17.11.2015 hodinu před výkopem utkání, tedy od 12:00 hod. Pokladny, které budou nabízet k prodeji zbylé vstupenky, otevřou v 11:30 hod. Doporučujeme však využít stávající předprodejní místa (v restauraci v areálu Pod Vinicí a v prodejně Mida sport). Vstupenky na hlavní tribunu jsou již vyprodané, do ostatních sektorů je jednotná ceny 160 Kč.

 

Sparta

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.11.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více