Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Pohár | 20.11.2015

Prodej vstupenek na pohárovou odvetu také v Pardubicích

Od pátku 20.11.2015 poběží také v Pardubicích prodej vstupenek na odvetné utkání osmifinále MOL Cupu, které se hraje ve čtvrtek 3.12.2015 od 17:30 hod. v Generali Areně v Praze na Letné.


V prvním utkání dosáhli hráči FK Pardubice na překvapivou výhru 1:0 (článek zde) a to ještě zvedlo atraktivitu odvetného utkání, ve kterém se "rudí" budou snažit vývoj této minisérie zvrátit na svou stranu.

 

Protože očekáváme velký zájem i u pardubických diváků, připravili jsme prodej vstupenek na tento zápas také v Pardubicích. Bude zahájen v pátek 20.11.2015 od 13:00 hod. na našich tradičních předprodejních místech: v restauraci Pod Vinicí v areálu našeho stadionu a v prodejně Mida Sport (Palackého 1930).

 

Prodávají se vstupenky do sektoru hostů (D 91 a D92) v ceně 170 Kč, při jejich nákupu není třeba předkládat doklad totožnosti. V běhu je již také prodej vstupenek do dalších sektorů letenského stadionu, které je možné zakoupit přes web Ticketportal.cz. Vstupenky v ceně od 190 Kč do 290 Kč lze tedy zakoupit do libovolného sektoru. Pozn. sektory D46 a D47 jsou vyhrazené pro "kotel" domácího týmu.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.11.2015 | Zdroj fotky: redakce )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více