Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

B-tým | 28.02.2016

Výhra rezervy ve Žďáru

Na umělou trávu k tradičnímu soupeři v rámci zimní přípravy do Žďáru nad Sázavou zajížděla pardubická rezerva a po vyrovnané první půli ve druhé soupeři udělila lekci z produktivity.


Přípravné utkání

 

FC Žďas Žďár nad Sázavou - FK Pardubice B  1:4 (1:1)


Branky: 40. Sodomka - 25. Klátil, 53. Formáček, 74. Valenta, 90. Prokopec.

 

Sestava FK PCE B: Letáček - D. Pánek, Kejmar, Lněnička, F. Pánek - Uhlíř (46. Řezníček II), Prokopec, Valenta, Jirka - Klátil, Formáček.

 

V pardubické brance se objevil teprve sedmnáctiletý gólman Jiří Letáček a stejně mladý stoper Tomáš Lněnička. Domácí celek z divizní skupiny D začal velkým náporem, ale bez gólového efektu, když hosty několikrát podržel Letáček. Ve 25. minutě pak přišel pro domácí trest, kdy po akci Prokopce a centru Jirky gólově zakončil osamocený Klátil - 0:1. Pět minut před přestávkou domácí vyrovnali na 1:1 po centru ze strany Sodomkou.

V 53. minutě po příhře Klátila šel do brejku Formáček, který obešel i gólmana a do prázdné branky upravil na 1:2. V 67. minutě po zmatku v domácí obraně trefil Formáček tyč. V 74. minutě po špatné rozehrávce domácích vstřelil další gól Valenta - 1:3. V poslední minutě zápasu uzavřel hlavou skóre Prokopec na konečných 1:4

 

František Kovárník, trenér Pardubic B: " Pro domácí celek je výsledek asi až příliš krutý. Působil velmi dobrým dojmem, ale brankář Letáček nepřipustil, aby se radoval z více jak jedné branky. Šlo o nejlepšího hráče utkání. Dále z naší strany velmi dobře zahráli Kejmar, Prokopec a Klátil. "

 

Za týden v sobotu čeká juniorku generálka v Kolesách od 15 hodin s dalším celkem Divize D Havlíčkovým Brodem.

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 28.02.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Aigos - reklama

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více