Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Vyšehrad
Profile picture

FNL | 17.04.2016

Novinářské akreditace pro utkání Pardubice - Hradec

Protože kapacita novinářských míst na hlavní tribuně pardubického stadionu Pod Vinicí je omezená, bude pro dohrávané utkání 17. kola FNL proti Hradci Králové (19.4.2016 od 17:00) platit jiný režim, než při "běžných" zápasech.


Novinářské akreditace vydané klubem FK Pardubice na sezónu 2015/2016 (fialová karta) zůstávají v platnosti a opravňují držitele ke vstupu do prostor stadionu. Vzhledem k omezené kapacitě míst k sezení na novinářských místech budou pro utkání proti Hradci vydány SPECIÁLNÍ KARTY opravňující k obsazení konkrétního místa na tribuně. Půjde o tradiční místa, využívaná novináři i při FNL bez této speciální karty však nebude na konkrétní místa nikdo vpuštěn.

 

Pro novináře, kteří nebudou držiteli této karty, bude vyhrazen prostor mezi střídačkami obou klubů. Obě tyto skupiny pochopitelně mají přístup do Press místnosti, která se pro tento zápas (z důvodu lepšího komfortu) přesune do hlavní tribuny, do 2. patra (bude zřetelně značeno).

 

Pro fotografy rovněž platí, že mohou využít akreditace vydané na celou sezónu. V Press centru (2. patro uvnitř tribuny) je nutné si vyzvednout rozlišovací vestu. Případné další pokyny k pohybu po hrací ploše dostanou přímo v Press centru.

 

Novináři (a fotografové, či zástupci dalších médií), kteří nemají celoroční akreditace vystavené FK Pardubice si o jednorázovou akreditaci mohou požádat na mailové adrese radek.klier@remoex.cz. 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.04.2016 | Zdroj fotky: redakce )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více