Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Vyšehrad
Profile picture

FNL | 27.03.2016

A znovu před kamery! Utkání v Olomouci v TV!

Dobrá zpráva pro fanoušky našeho klubu. Jeho A-tým se v neděli představí ve 20. kole FNL v Olomouci proti tamnímu „béčku“ a i když je Olomouc od Pardubic kousek cesty, budete moci tým u toho.


Česká televize, konkrétně program ČT Sport, totiž z tohoto utkání připravuje přímý přenos! Hrát se bude od 10:00 hod., takže v neděli před polednem můžete našim hráčům držet palce. Komentátorem utkání bude redaktor ČT David Kalous, který vám toto utkání přiblíží. Nezapomeňte si tedy na nedělní ráno nařídit budík, utkání SK Sigma Olomouc - FK Pardubice začíná 27.3.2016 už dvě hodiny před polednem!

 

Utkání našeho klubu není jediným přenosem z druhé nejvyšší soutěže v průběhu nadcházejícího víkendu. Protože Synot liga má reprezentační přestávku, nabídne ČT Sport fanouškům také přímý přenos sobotního duelu Fotbal Třinec - SFC Opava, který má výkop v 11:00 hod.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.03.2016 | Zdroj fotky: redakce )Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Farmet

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více