Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 10.04.2016

Rozhodnou detaily, míní Krejčí před Varnsdorfem

V neděli od 16:30 hod. čeká na FK Pardubice další utkání ve FNL, když se hráči představí v souboji proti Varnsdorfu. Uvidíme, zda se povede Pardubákům vybojovat první jarní výhru!


Pohled na nadcházející program fotbalistů Pardubic dá tušit, že jejich nedělní soupeř by mohl být pro zisk bodů nejschůdnější. Během devíti dnů narazí červeno-bílí na třináctý Varnsdorf, vedoucí Znojmo a třetí Hradec Králové.

 

„Nedělám rozdíl v týmech, které nás čekají. Všechna utkání budou náročná. Je vidět, že je soutěž na jaře hodně vyrovnaná a remíz je hodně,“ podotýká kouč Krejčí.

 

Když mluví o plichtách, nemají si jeho svěřenci s Varnsdorfem co závidět. Pardubice nastřádaly ve druhé části FNL zatím jen tři nerozhodné výsledky. Varnsdorf je na tom vyjma výhry 4:2 nad olomouckým béčkem zcela stejně. Navíc má jako Východočeši problémy se střílením branek. I proto by nedělní mač se začátkem v 16:30 hod. mohl být o jednom gólu. „Stát se to může. Budou rozhodovat detaily,“ říká Krejčí.

 

Zatímco loni se Varnsdorf pohyboval na špici a skončil na postupovém druhém místě, letos zatím svádí bitvy o záchranu. „Odešli jim někteří hráči. Mají nového trenéra a myslím, že mají silnější kádr, než na podzim,“ domnívá se Krejčí. O sestavě má prý už jasno. Jisté je, že uzdravený útočník Petráň ještě na celých 90 minut k dispozici nebude. 


(Autor: Martin Švec, iDnes,cz | Datum: 10.04.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

ČPP Servis

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více