Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Vyšehrad
Profile picture

FNL | 16.04.2016

Jiří Krejčí: Kluci si zaslouží velkou pochvalu

Pochopitelná spokojenost vyzařovala po vítězném utkání ve Znojmě z pardubického kouče Jiřího Krejčího. Trenérská lavička může být hrdá zejména na tah, kterým posunula v sestavě Jeřábka s Pospíšilem, protože tato změna měla velký vliv na konečný výsledek. I na to jsem se "Krejči" zeptali!


Jak hodnotíte zápas na znojemském trávníku?

Začátek utkání byl z naší strany rozpačitý, pak se hra vyrovnala. Od 70. minuty bylo vidět, že obě mužstva chtějí strhnout vítězství na svoji stranu. Brejkové situace jsme ovšem nevyřešili dobře, což byla škoda. Pak jsme se prosadili a v závěru se soustředili na bránění. Tam jsme přežili tři šance soupeře, kdy nás podržel Luděk Frydrych. Musíme kluky pochválit za nasazení a příkladnou bojovnost. Znojmo je právem nahoře a moc soupeřů si odtud vozit body nebude.

 

Provedli jste změny v sestavě, Jeřábek šel na místo stopera a Pospíšila jste posunuli na kraj zálohy. Jste spokojení s tímto tahem?

Zpočátku jsme uvažovali, že to vrátíme zpátky, protože to úplně nefungovalo, ale postupně si na novém postu Jeřábek zvykal a ukázalo se, že to byl dobrý tah. Hrát na Žondru, který je vysoký a silný ve vzduchu není jednoduché a tahle změna sestavy se ukázala jako platná. I v tom, že jsme Pospíšila dali na halva a on dobře zavřel zadní tyč, z čehož dal gól.

 

Na konci první půle šel ze hřiště otřesený Kovář, jaký je jeho stav?

Dan dostal tvrdou ránu míčem do spánku a byl otřesený tak, že nemohl pokračovat. Ale doktor, který tady byl, říkal, že bude v pořádku. Byl jen silně otřesený.


(Autor: Radek Klier | Datum: 16.04.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více