Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Vyšehrad
Profile picture

FNL | 29.04.2016

V sobotu hrajeme ve Vlašimi. Proti Haškům…

Hašek, Hašek, Nečas, Vondra. Čtyři jména, které jsme mohli vídat před rokem a půl v pardubických barvách se nyní postaví proti našemu týmu. Ten se v sobotu 30.4.2016 od 17:00 hod. představí ve Vlašimi.


Do jara vstoupil náš sobotní soupeř s novým názvem: FC Sellier & Bellot Vlašim. A změna přišla i na lavičce, kam usedl Martin Hašek, trenér s pardubickými kořeny, který náš tým před rokem a půl vedl. Spolu s ním aktuálně ve Vlašimi působí také jeho syn Martin, Jan Vondra a Jakub Nečas, všichni oblékali také pardubické bravy.

 

Pardubáci jedou k utkání oslabeni o Jana Řezníčka, který "v rámci oslav" sobotního vítězného gólu vyfasoval čtvrtou žlutou kartu v sezóně a musí tak být nuceně jeden zápas mimo hru. Podobně jsou postiženi také domácí, ti půjdou do sobotního utkání bez vykartovaného stopera Jiřího Pimpary

 

Díky tomu, že z FNL sestupuje jen jeden tým, nemají hráči Vlašimi bezprostřední sestupové starosti. To pardubický tým také ne, ale je před ním vidina možnosti posunout se na vyšší příčky. Na dostřel je Ústí nad Labem, které jede na horkou půdu do Opavy, čili v případě úspěchu je tady jistá šance. 

 

Utkání ve Vlašimi se hraje v sobotu od 17:00 hod. a na našem webu vám nabídneme možnost sledovat jeho průběh v textové online reportáži. 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.04.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více