Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 17.05.2016

Odčiníme v úterý minulou domácí prohru?

Pardubický tým hraje FNL čtvrtou sezónu, ale budějovický celek uvidíme (úterý 17.5.2016 v 17:00) na Vinici teprve podruhé. Každý fotbalový fanoušek totiž ví, že Dynamo České Budějovice je klub, jenž v posledních letech pendluje mezi nejvyššími soutěžemi.


banner

 

Naposledy jsme tohoto protivníka hostili pod Vinicí na podzim 2013, kdy jsme v přímém televizním přenosu remizovali 1:1, pardubický gól vstřelil kapitán Jan Jeřábek. Dnes sice u zápasu nebudou asistovat televizní kamery, ale přesto půjde o důležitý souboj. Náš tým totiž chce před svými fanoušky odčinit nedávnou domácí prohru s Vyšehradem!

 

„Od sobotního zápasu v Opavě jsme se zaměřili především na regeneraci. V Opavě jsme nechali po fyzické stránce na trávníku všechno, přestože to výsledkově nedopadlo,“ vysvětluje trenér Jiří Krejčí. Cíl pro dnešní utkání je podle něj jasný. „Hrajeme doma, takže chceme vyhrát. Jsme bod za šestým místem, to není špatné, ale soupeři zezadu se na nás už tlačí.“

 

Pardubický tým se musí vyrovnat s absencemi. Postrádat bude dva tvořivé záložníky - Jeřábka a Řezníčka, oba pro zranění. Navíc se tým vyrovnával s psychickou zátěží po prohře v Opavě, která přišla v poslední minutě nastaveného času. „Na psychice to nepřidá, navíc jsme hráli až v sobotu večer, k tomu nás čekala čtyřhodinová cesta domů a v neděli jsme ještě museli pomoci B-týmu,“ vypočítává Krejčí, proč úterní zápas nebude jednoduchý.

 

V utkání proti Českým Budějovicím čeká na naše hráče těžká práce. Kromě hvězdy Jana Šimáka je třeba si hlídat i Richarda Kaloda, nejlepšího střelce týmu. Pardubáci však věří, že tentokrát udělají svým fanouškům radost!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.05.2016 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více