Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 17.05.2016

Odčiníme v úterý minulou domácí prohru?

Pardubický tým hraje FNL čtvrtou sezónu, ale budějovický celek uvidíme (úterý 17.5.2016 v 17:00) na Vinici teprve podruhé. Každý fotbalový fanoušek totiž ví, že Dynamo České Budějovice je klub, jenž v posledních letech pendluje mezi nejvyššími soutěžemi.


banner

 

Naposledy jsme tohoto protivníka hostili pod Vinicí na podzim 2013, kdy jsme v přímém televizním přenosu remizovali 1:1, pardubický gól vstřelil kapitán Jan Jeřábek. Dnes sice u zápasu nebudou asistovat televizní kamery, ale přesto půjde o důležitý souboj. Náš tým totiž chce před svými fanoušky odčinit nedávnou domácí prohru s Vyšehradem!

 

„Od sobotního zápasu v Opavě jsme se zaměřili především na regeneraci. V Opavě jsme nechali po fyzické stránce na trávníku všechno, přestože to výsledkově nedopadlo,“ vysvětluje trenér Jiří Krejčí. Cíl pro dnešní utkání je podle něj jasný. „Hrajeme doma, takže chceme vyhrát. Jsme bod za šestým místem, to není špatné, ale soupeři zezadu se na nás už tlačí.“

 

Pardubický tým se musí vyrovnat s absencemi. Postrádat bude dva tvořivé záložníky - Jeřábka a Řezníčka, oba pro zranění. Navíc se tým vyrovnával s psychickou zátěží po prohře v Opavě, která přišla v poslední minutě nastaveného času. „Na psychice to nepřidá, navíc jsme hráli až v sobotu večer, k tomu nás čekala čtyřhodinová cesta domů a v neděli jsme ještě museli pomoci B-týmu,“ vypočítává Krejčí, proč úterní zápas nebude jednoduchý.

 

V utkání proti Českým Budějovicím čeká na naše hráče těžká práce. Kromě hvězdy Jana Šimáka je třeba si hlídat i Richarda Kaloda, nejlepšího střelce týmu. Pardubáci však věří, že tentokrát udělají svým fanouškům radost!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.05.2016 | Zdroj fotky: )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

ČPP Servis

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více